| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Baieti, ce pozitii sexuale va excita mai tare? happy

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa practici cu iubitul tau asa numita "pozitie 69", fiindca in mod sigur nu vei regreta experimentul si nici nu vei uita prea repede senzatiile resimtite. big grin

| JustStitch a răspuns:

Sexul oral te excita cel mai tare, poti ruga le cineva sa iti faca, si o sa vezi cat de repede te exciti happy

| Kingsley a răspuns:

Doggy style.

| Rob3rt97 a răspuns:

Este o aplicatie pe Google Play, "Kamasutra", e super tare, are o gramada de pozitii sexuale (si pentru. oral). Poti marca si pozitiile gen (incercate, neincercate, vreau sa le incerc, pozitie random, etc.) Poti pune si parola pe ea, astfel nimeni nu o poate deschide sa vada ce e acolo. O recomand, eu si prietena mea o folosim cand mai vrem sa incercam si chestii noi.

| JaimeVous a răspuns:

Tip cal sau inul peste altul. Sincer mi emi place cel mai mult pozitia de gimnatstica( fata face spagatul in aer iar eu fac sex. Sau poti inventa tu niste pozitii