| anonim_4396 a întrebat:

Ce ii excita pe baieti foarte tare?

11 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Se numeşte IQ.Şi nu glumesc.

| Mayar a răspuns:

Orice.Nu glumesc.

Odata s-a simtit asa doar cand l-am mangaiat, prin haine! - pe brate. Vorbeam de ceva, in picioare, si de plictiseala mi-am plimbat degetele pe bratele lui. Si gata o fost! rolling on the floor Am murit de ras big grin

| anonim_4396 explică (pentru Mayar):

Ai dreptate dar nu in toate cazurile desigur.

| RAY a răspuns:

Privitul fetei dezbacate care danseaza in jurul lui cel putin asa am citit eu
oral, anal, normal sunt etape, eu vb de inceput, un mascul nu are nevoie de mult timp el nu a fost creat pentru a face sex ore intregi, ejaculeaza si pa, in medie o partida de sex dureaza intre 5-7 minute, rar cine o face mai mult, femeia in scimb e mult mai emotionala, masculul mai rational, pe barbat il exicta cei rational, palbabil, una e sa citeasca o fata o carte alta e cand citeste un baiat el nu poate trai emotional asa bine acele momente

| corbulalbrosu a răspuns:

O fata in pielea goala intinsa langa iubitul ei intr-un pat dublu imens acoperit cu cearceafuri imaculate albe de satin.https://www.youtube.com/watch?v=UmQBIERWMD8 sau https://www.youtube.com/watch?v=m9BCpIm_P9Y

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merele.

| L1feDRAIN a răspuns:

Cindind logic, daca ai pus aceasta intrebare la dragoste si sex. oare ce sa fie?

Sexul!

| Klandestin a răspuns:

Un oral sau mai multe

| ionut332 a răspuns:

Depinde daca arati convenabil e de ajuns sa te prefaci ca ai scapat ceva si sa te apleci dupa acel lucru laughing sau sa-i mangai pesnisul laughing

| Chawki a răspuns:

Atingerea sanilor taiwinking

| Nico_Irina_1988 a răspuns:

O cutie de pizza