| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Baieti,ce va place mai mult? O blonda, bruneta(satena) sau roscata?

Răspuns Câştigător
| Ando1dul a răspuns:

Sincer e o intrebare chiar stupida(dupa parerea mea).o fata se vopseste (sau asa fac majoritatea) in functie de cum ii sta mai bine.in general cred ca baietii nu au pretentii la asa ceva daca fata arata bine

12 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

Ehee roscato mersi de fundoi tongue

| Liviucu a răspuns:

Desi toti vrem un suflet cald si bune maniere, sinceritate si sa fie o feblete spunand ca aspectul mai putin conteaza, de fapt, preferintele sunt pe primul loc si ne mintim grav unii pe altii. O groaza de useri admit ca asta nu conteaza dar daca i-ai obliga sa fie impreuna cu un urat, o urata, 90% ar refuza. Penibil.

Mie imi plac blondele foarte mult. Celelalte culori sunt aparute peste noapte si sunt pline de ele. happy

| adriang95 a răspuns:

Eu sunt blond (adică o ciudățenie în țara asta), deci nu prea mă interesează culoarea părului unei fete...

| GoBackInFuture a răspuns:

Desi nu prea ma intereseaza foarte tare, si nu prea are sens sa intrebi acest lucru, iti zic totusi ca as prefera o fata bruneta happy

| FuckTWorld a răspuns:

O chealalaughing)happy

| acvilasurprinzatoare112 explică:

Stiu ca nu e importanta culorea parului, dar vruiam sa vad si eu cum v-ar placea o fata.

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Nu sunt baiat dar nu cred ca asta conteaza.

| Plolice a răspuns:

Blonda cu ochii albastri

| smookie2 a răspuns:

Intrebarea nu este tocmai cea mai buna dar este pertinenta. Consider ca mai importanta decat culoarea parului este starea in care se afla el : si aici ma refer la igiena. Totusi eu accept brunetele, nici roscatele nu imi sunt urate insa, am o slabiciune pentru blonde love struck.

| Cozac_Bogdan_1988 a răspuns:

Roscata,e cel mai frumoasa culoare de par funda?

| MrCristian a răspuns:

Io personal iubesc o bruneta!

| Derpest a răspuns:

Roscata > bruneta > blonda