| ஐஐ a întrebat:

Daca ati avea o prietena cum v-ar placea sa fie mai mult?
blonda
satena
bruneta
roscata
puneti pe locuri!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu o sa scriu in calitate de cum as vrea sa fie iubitul big grin
1. brunet
2. saten
3. blond
4. roscat.

| blueangel99 a răspuns:

Serios, eu nu cred ca are o importanta asa mare culoarea parului la o persoana, dar mie mi-ar placea daca ar fi satena sau blonda.Merge si bruneta, dar roscata... mai putin.

| Gabitzzza a răspuns:

1.sa nu fie vopsita in niciun fel, natural ce cel mai frumos
2.satena
3.bruneta
4.roscata
5.blonda

| d3javw a răspuns:

Cui pasa? si care e sensul intrebarii?

| Kozbinski a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului sau cum arata ci ce fel de om este,dar sant foarte multi baieti care pun mai mult accent pe aspectul fizic mai dgraba decat cel psihic si spiritual,iar asta este din punctul meu de vedere o mare greseala findca dupa un timp asi da seama ca nu se potrivesc, dar atunci poate sa fie prea tarziu, uneori poate te intrebi daca frumusetea este o binecuvantare sau un blestem in viata dar asta depinde de fiecare dintre noi cum intalegem si ce dorim, de cele mai multe ori ajungem sa intelegem la batranete, dar atunci poate fi prea tarziu pentru uni dintre noi.