| Mandy a întrebat:

Baieti, ce vi se pare dragut/atragator la o fata? funda...[astept pareri si de la fete]

Răspuns Câştigător
| SEAL a răspuns:

Picioarele

8 răspunsuri:
| koshmarul a răspuns:

Totul, fata ochii, funduletzul, imi place foarte muld sinii, nu conteaza marimea sinilor pentru mine, iportant sa fie naturali nu silicone, buzele, va iubesc pe toate fetele in mod diferit. funda plizzz

| αndï a răspuns:

Fata, in general ochii si daca zambeste mult, sanii -- natural obligatoriu -- fundu big grin, sa nu fie foarte inalta. etc

| CybeRAthlete a răspuns:

Intai atitudinea, sa fie cu tupeu, sa stie ce vrea, increzatoare in sine, sa aiba forme, sa nu fie tot o linie de colo pana colo, fundul oarecum bombat, sunt adeptul sanilor mici - dar nici foarte, apoi restul...
bafta

| blaa a răspuns:

Mie imi plac fetele cu parul desfacut.asta este lucrul dragut.
Ce ma atrage la o fata este prima data comportamentul, si pe urma vin formele fetei, cum se imbraca, daca ii place sa fie o fata arajata.si mai multe chestii.

bye.

| blaa a răspuns:

Parul
Cum este imbracata
Comportamentul...

| alicool a răspuns:

Sa arate ca ma place

| cosmin_6815 a răspuns:

Sani, fudul, parul, ochii, si mai multe estti ok pup fundaaaaaaaaaaaaaaa! id meu :cosmin_15b

| BoBo_4541 a răspuns:

Pai:Sanii, fund, cum este ea la suflet, ochi, parul.big grin