| bebitza a întrebat:

Baieti, credeti ca daca ati gresit unei fete si va cereti iertare va umiliti in fata ei?

Răspuns Câştigător
| floricel_5586 a răspuns:

Nu, nici vorba, comunicarea intre 2 persoane inseamna o relatie de lunga durata! Iar greseala recunoscuta si marturisita e pe jumatate iertata!

5 răspunsuri:
| canarita a răspuns:

Mai dar daca gandesti asa chiar n-ai merita sa fii iertat!

| felicia_7071 a răspuns:

Nu sunt baiat, dar din experienta mea si din cele auzite orice baiat cu discernamant stie ca atunci cand greseste fata de o persoana draga(si nu numai)este firesc si de bun simt sa isi ceara iertare/scuze, fara sa se gandesca cumva ca s-ar umilii.

| cristi27 a răspuns:

Atata timp cat esti vinovat si te simti cu musca pe caciula iti ceri iertare in fata celui care ai gresit indiferent daca e fata sau baiat

| just4fun_8801 a răspuns:

Asta depinde foarte mult... daca persoana merita sa ii ceri iertare o fac dar nu dusa la extrem, daca nu trec la urmatoarea

| fzcsm a răspuns:

Eu cand gresesc imi cer scuze oricui si oricine ar fi acea persoana si mai presus de toate imi asum greselile.