| Madalina84 a întrebat:

Intrebare pentru baieti :

Ce credeti despre fete?

Răspuns Câştigător
| jhonsmyth a răspuns:

Poi depinde de fata,de caracter si de modul in care gandeste!
unele sunt intelefgatoare,altele nici sa nu vada sau sa auda de ceva,alele abia se suporta,altele abia daca te saluta sau te baga in seama, altele sunt plinde de fite daca au in iphone sau ceva ce nu preau au mai toti...
altele sunt cuminti, intelegatoare.
altele sunt mai iubarete, altele sunt mincinoase!
deci nu pot sa dau cu parerea de fete mai concret.
Nu toti suntem egali, asa cum nu toate se prostituiaza sau se drogheaza!

| jhonsmyth a răspuns (pentru jhonsmyth):

Scuze de greseli, dar am mana rupta si scriu cu o manasad
sa auzim de binehappy

| Madalina84 explică (pentru jhonsmyth):

N-am mai auzit de cuvantul intelefgatoare...eh altceva impresia e buna

| jhonsmyth a răspuns (pentru Madalina84):

Mno am explicat destul de clar ca am mana rupta, si de asta am gresit, era intelegatoare!

| Madalina84 explică (pentru jhonsmyth):

Ohh, imi pare rau ca ai mana ruptasad

| jhonsmyth a răspuns (pentru Madalina84):

Asta este
Nu stii cum e..sau cum se zice, domnia si prostia se platestehappy

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai, depinde de fiecare in parte...

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Sunt multe tipuri de fete dar eu o sa iti zic 3 tipuri 1:fitoase(curvele)2:intelegatoare(cuminti)3:de tot cacatu(genu ala stai cu ele si dupa te injura in draci) si daca nu ai impresie prea buna despre mine asta e sunt genu ala de om golanu tipic care o arde in strada aiuria zilnic si care il gasesti la colt combinand cuvinte

| paaauul a răspuns:

MAJORITATEA sunt fitoase si asteapta sa fie bagate in seamaoh go on se cred foarte importante si frumoase.dar unele nici fund in pantaloni n-au!laughing