| sathenaa a întrebat:

Baieti cum ar fi fata viselor voastre? Dar la voi fetelor cum ar fi baiatul viselor voastre? astept cat mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Tot ce imi doresc de la un baiat al visurilor mele e sa ma iubeasca, daca am iubeste automat ma respecta, ma sustine in tot ceea ce fac si ma face sa ma simt femeia perfecta.happy Din punct de vedere al fizicului, in general NU sunt atrasa de barbatii blonzilaughing si cu ochii albastriihappy in rest sa fie ok, nu cer un ideal in frumusete, ins anici urat cu spume, un om normal care sa ma faca fericita!

10 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Leuwinking

sagetatorul si leul sunt cei imi compatibili :p

sa fie ca mine:p

cine se aseama se adunasmug
deci nu poti sa fi cu cineva care nu e ca tine:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-nteleg ca toti, atat fetele, cat si baietii, ar trebui sa fiie niste visatori [ nu ca n-ar fi], doar pentru a-si imagina cum ar fi partenerul viselor. Aoleu... m-am incurcat in fiiuri si in vise, dar sper ca ti-am fost de ajutor.
Am uitat sa precizez, raspund doar pentru funda!batting eyelashes

P. S. GenOm, cand treci p'aici, mai taie din iii-uri. Multam!

| AdaIoana18 a răspuns:

Baiatul viselor mele tocmai l-am cunoscut este iubitul meu... este cel mai frumos si intre noi exista iubire reciproca... este o frumoasa poveste de dragoste care sper sa nu se termine niciodata!

| anonim_7506 a răspuns:

Baiatul viselor mele? hmm. destept, istet si sa ma iubeasca.Cat despre aspectul fizic, pentru mine nu conteaza foarte mult cum arata.important este sa fim fericiti impreuna

| sathenaa explică:

Multumesc pentru raspunsuri, mai astept si altele si de asemenea mai astept si de la cei care au dat la alte intrebari pe care le voi posta!

| SweetCandy a răspuns:

Multumesc pentru fundita:*:*

| psihox a răspuns:

SweetCandy, se pare, ca cere perfectiunea de la barbatul ideal. Dar ea? Ce ii va oferi in schimb? Hop -top fata sare rapid la masculul ideal. E cale foarte lunga pentru a-l obtine si a-l cauta. Multumeste-te cu baiatul cu care te vei imprieteni si casatori. Apropo, esti in stare si super tare -inteligenta sa-l gasesti repede pe barbatul ideal? Al visurilor tale. S-ar putea s-o dai in bara, sa fii supus de barbatul visurilor tale si sa suferi mult. Poate vei zice ca nu e de ''nasul meu''. Mai mediteaza.

| Roxii a răspuns:

Pai la mine baiatul viselor mele sa fie zodie compatibila c scorpionu de preferabil pesti.sa fie atent cu mine sa fie sensibil sa nu fie gelos sa aiba ochii albastri sau verzi par saten sau brunet sa aiba parul un pic mai lung genul asta http://bravonet.ro/files/2009/10/justin-bieber.jpg in rest un baiat normal si sa fie un pic modest...adika sa nu fie genul ala de baiat care se lauda toata ziua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa fie, o fata frumoasa, sincera, respectoasa, rusinoasa,, as vrea mai mult sa ma puna pe mine pe primul loc in viata ei, sa ma iubeasca, sa asculte de mine, sa conteze cuvantul meu in fata ei!
e vreo fata asa? da daca uita-ti id me nitaionel60 18 ani 1, 80cm, saten, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id me pentru fete:* sunt saten, 180cm, 18 ani, bucuresti serios