| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce asteptari aveti voi de la baiatul cu care iesiti? si, Baieti, ce asteptari aveti voi de la fata cu care iesiti?

(sunt curioasa si astept cu nerabdare raspunsurile voastre)

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa vorbeasca cat mai mult.Morile-stricate sunt genul de personaje care imi incearca rabdarea si ma pregatesc pentru viitoare cariera de psiholog

| Bacemi a răspuns:

Ma astept ca fata sa fie o prezenta placuta. Sa nu vorbeasca nici prea mult dar nici prea putin. Sa aiba simtul umorului. Sa aiba initiativa. Si in primul rand sa exprime clar ce gandeste despre mine. Daca ma place sa arate asta prin gesturile ei : stangacii, zambete, priviri dulci, atingeri.

| Firefly a răspuns:

Astept ca baiatul sa fie amabil, prietenos si sa avem o discutie relaxanta si placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astept sa se formeze o relatie frumoasa sau macar o prietenie...astea doar pentru inceputhappy