| sεcяεт a întrebat:

Baieti, cum v-ar place sa fie fata,, visurilor voastre "? Astept cat mai multe raspunsuri.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nemteasca marca MAN cu saltea buna din silicon sau spuma cu memorie si statia sa fie buna ca restul vine bine montat din fabrica.

Răspuns utilizator avertizat
| Neinteresantul a răspuns:

As vrea sa fie exact ca viitoarea mea iubita, pe care n-o cunosc inca.

| IonutRonaldo7 a răspuns:

90,60.90 si sa suga pla bine laughing

| alexmyhay95 a răspuns:

Par matasos sa nu fie fitoasa sau increzuta slaba "sufletista" si sa nu se ascunda dupa cuvinte vrea ceva sa spuna are ceva pe inima sa spuna fara faze din astea sa iti spuna sa pleci si in gandul ei sa fie vino inapoi ca te deruteaza ca dracu

| weapon a răspuns:

Bruneta,ochi capru, desteapta, frumoasa, sa se imbrace bine.

| stefanelu a răspuns:

Pai nici pre vulgara dar nici prea cuminte, sa nu fie timida si sa stie sa-si spuna punctul de vedere, iar fizic vorbind daca are peste 18 ani sa aiba formele bine formate, mi-e imi plac fetele blonde sau roscate cu ochii albastri sau verzi si sa nu fie prea inalta dar nici pitica, cam asta e fata visurilor mele.

| Tomyy a răspuns:

Sa fie mica si perversa! smug