| deya004 a întrebat:

Baieti, cum preferati fetele. epilate sau neepilate jos? daca epilate, cum? de tot sau un anume model? happy

Răspuns Câştigător
| 1234abcd a răspuns:

Nu-s baiat dar iti spun ca epilarea "acolo jos" cum spui tu nu este doar pentru estetic, pentru a arata bine si si pentru igiena si sanatate

deci cel mai bine ar fi epilata

9 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Cat mai paroasa posibil (cu codite facute evident), dar sa nu latre.

| Ea12345 a răspuns:

Majoritatea barbatilor prefera ca partenera sa fie epilata, cu sau fara model, sau daca nu epilata, macar tunsa. Nu am intalnit barbat caruia sa ii placa o femeie cu,, tufis". E vorba de igiena, aspect si de ce nu, un mic plus sau minus adus vietii sexuale(avand in vedere ca unii barbati stramba din nas cand vine vorba sa faca sex oral unei fete neepilate).

| SEAL a răspuns:

Cu model

| mihay88 a răspuns:

Epilata normal nu vad ce rost are parul prin zona aia :-P

| zxzx a răspuns:

Vopsita.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Ar arata misto ci dreduri laughing

| Dragoselu12345 a răspuns:

Sa fie padure si sa aiba codite

| TayZzZ a răspuns:

Domnee, ce intrebare e asta fato?!

| anonim009 a răspuns:

Ce intrebare prosteascalaughing! dar
eu doresc epilatarolling on the floor