| Annaa_5032 a întrebat:

Baieti cum va simtiti mai bine? intr-o relatie in care aveti libertate? sau intr-o relatie in care iubita voastra face pe "mami". eu ii acord iubitului meu toata libertatea, poata sa facac ce vrea, orcand.nu ma deranjeaza, niciodata nu-l intrebare unde e cu cine, dc e acolo, etc. dar imi spune singur.niciodata nu am pus mana pe telefonul lui si de multe ori am avut ocazia, dar nu sunt genu. credeti ca nu e bine ce fac? sfaturi. suntem de un an si ceva impreuna.astept raspunsuri s la celelalte intrebare.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu prefer prietena singur am libertate suprema. Ar trebui sa te mai uiti si la telefon sa nu vezi ceva suspect si sa il mai intrebi prea multa libertate se invata (deja e obisnuit la cat timp aveti) si isi face de cap.

Răspuns utilizator avertizat
| clauss a răspuns:

Vezi tu ana, eu sunt tipul care imi place sa fiu liber, dar imi place sa fie si verificat, imi place sa comunic si nu voi refuza niciodata un dialog cu o femeie frumoasa. bravo tie ca ai incredere in el, putini mai sunt in ziua de azi care sa nu si faca de cap

| NoChanceForUs a răspuns:

Într-o relație în care prietenă ți-e halba de bere.

| WeedMan a răspuns:

Trebuie sa echilibrezi lucrurile.E bine ca nu il bati la cap si ii oferi libertate(asta ii da senzatia ca ai incredere in el si e ceva placut) dar cateodata sa te mai implici sa nu creada ca esti nepasatoare.Succes in relatie