| Laurye a întrebat:

Am o intrebare pentru voi baieti, ce simtiti atunci cand iubita voastra e geloasa?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde de taria geloziei si tipul ei.
Daca e geloasa in sensul ca sta imbufnata sau imi zice pe un glas tacut si molcom ca nu i-a placut ca am facut nu stiu ce imi e draga si caut sa o consolez si sa ii arat ca tin la ea si nu are motive de ingrijorare.
Daca e genul de gelozie care vine cu reprosuri la adresa libertatii mele, ma supar si vreau sa pun capat relatiei daca insista prea mult pe cartea asta.

| RAY a răspuns:

Ale mele nu au fost gelose niciodata ca erau ipocrite toate, mai juca teatru eu le mai credeam dar in realitate vrajeala, o fata sta pentru ceea ce in spatele unui baiat e geloasa cand i da la alta banii mai multi asta e adevarul, daca faci de astea fuge la altul

Răspuns utilizator avertizat
| aCek1ng a răspuns:

Eu personal simt ca ma iubeste si tine la mine.