| adrianajollie a întrebat:

Baieti, cum vreti sa fiti surprinsi in mod placut de o fatabatting eyelashes
adica in ce consta asta cum v-ar place voua sa reactioneze fata?

Răspuns Câştigător
| kosmin90 a răspuns:

Poi pentru inceput sa nu arate atractie de acel baiat adica sa sara direct in patul lui, sa ii arate indiferenta la inceput (bine nu pentru prea mult timp ca poate se plictiseste baiatul)dupa aceea sa ii impartaseasca ce simte pentru el. cu timpul sa ii arate ca tine la fel de mult la el ca la inceput insa sa nu fie prea stresanta. pentru ca fetele stresante nu sunt pe placul baietilor.acum depinde si de relatia dintre cei doi nu unul sa iubeasca mai mult si altul mai putin

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexgogo a răspuns:

O fata m-ar surprinde placut cu o placa video, sau un cooler nou.

Mi-ar placea sa reactioneze prin bucurie, normal. happy

| Wehrmacht a răspuns:

Totem@ tu esti*********** imbracata sau dezbracata in pat?

| totem a răspuns:

M-ar surprinde s-o gasesc imbracata in pat. sau m-ar surprinde sa stie sa faca sarmale. sau daca apreteaza ca mama asternuturile. sau daca mi-ar lustrui pantofii. sau daca mi-ar face cafea dimineata.sau daca mi-ar spune draq adevarul. o tin asa pana maine dimineata. si n-o sa fiu surprins daca imi gasesc hainele pe pres in fata usii.
hai, ma duc, ca ma omoara nebuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zambeasca mereu si sa fie feminina