| ElisaAna a întrebat:

Baieti: fața, fundul, sânii sau picioarele?
De ce?

44 răspunsuri:
| ElisaAna explică (pentru CdeMetal):

laughing))) bine zis

| mgtow a răspuns:

Mult cur fata bulane si maini visam dar cand vrem sa punem mana pe ele... fug ca iepurii de noi.

| asdf2kpower a răspuns:

Toate.

| ElisaAna explică (pentru mgtow):

Pune mana mai cu calm happy sa nu se sperie

| ElisaAna explică (pentru asdf2kpower):

Pai da, totul sau nimic

| alexandru0sorin a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Man da-mi si mie ceai fumat

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru alexandru0sorin):

Nu esti compatibil; cand trebuia sa fe joci cu p. in tarana, tu dadeai din mana. laughing fumez Winston Clasic de vreo 40-45 de ani; in rest (inca 15 ani) Carpati sau Chesterfield fara filtru

| mgtow a răspuns (pentru ElisaAna):

Sareau in sus daca le atingeam. Poate simt frica in ele cand apar eu si se indeparteaza, niciuna nu a avut curaj sa exploreze interiorul meu

| CodrutElian1990 a răspuns:

Pentru un piept bun, dau picioarele la oparte!

| SQ123A a răspuns:

Toate trei! Pentru ca se poate laughing)

| Lostlyric a răspuns:

Daca as fi barbat, as spera la toate. Plus inca vreo cateva atribute.

| Eduard196 a răspuns:

La mine toate trebuie sa fie faine. E vorba de calitatile de reproducere pe care le cautam la voi pentru ca avem plantata in noi nevoia sa lasam genele noastre mai departe. Asta e toata treaba cu sexul. Asa cum si voi va uiati la calitatile noastre de supravietuire. Curaj, inteligenta, independentta financiara etc

| Jeonghyeo a răspuns:

Fata.