| Rose_2860 a întrebat:

Pentru baieti! Ce parte a corpului ati prefera sa fie foarte frumoasa la o fata:fata, sanii, fundul, picioarele?big grin

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Acea parte care o face speciala, adica personalitatea. Dar daca ar fi totusi sa aleg, as spune sanii. Macar sa simt ca am o femeie, ci nu un barbat. laughing

16 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Toate! si cu suflet!

| CevaNormal a răspuns:

Pai sincer sa-ti spun, toate astea sint intr-o consecutivitate foatre strinsa, deci nu putem afirma una fara celelalte, aici de acum depinde de constructia corpului fetei, si evident ca daca nu toate sint perfecte si preferabile atunci la sigur una este mai compensatorie decat altele

| Zady a răspuns:

Acum depinde ce legatura are baiatul cu fata. Daca e iubita lui o sa il atraga mult fata, daca e one night stand o sa ii placa corpul cat de simplu poate fi raspunsul asta

| Silvia a răspuns:

Toate, logichee hee.

| IQOnly a răspuns:

Toate! Dar sa stii ca nu exista fete perfecte!

| duDu_8774 a răspuns:

Sufletul big grinbig grin mai lasati si voi corpu ca nu e chiar asa de important

| adi a răspuns:

Pentru mine, faţawinking

| feroceboy4u a răspuns:

Inteligenta... dar daca ar dii sa alef si din optiunile tale...sanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizic vorbind, sa fie totul intr-o armonie perfecta.inteligenta? atat cat ii trebuie, sa-mi fie de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand creierul

| SADAS a răspuns:

Eu as prefera sa aiba de toate big grin dar sa aiba stie si ea ceva tongue adica sa nu fie o p... a!big grin

| esperado a răspuns:

Fata pentru ca e la vedere

| DalVMer a răspuns:

Fata draguta si un corp sportiv

| masga a răspuns:

Desi sunt fata...
consider ca pe primul loc sta aspectul fetei... apoi aspectul fizic si apoi el sufletesc.
depinde si de preferintele baiatului.sunt o gramada de baieti pe care nu ii intereseaza aspectul fzic si pun valoare mai multa pe suflet

| an0nim a răspuns:

Pai sa fie frumoasa sa aiba sani fund mediu si picioarele la fel big grin deci din toate cate putin big grinbig grin

| axxel a răspuns:

Sincer daca fata e draguta are simtul umorului si mai este si foarte deschisa nu cred ca celelalte parti ar conta chiar asa de mult bft