| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, ce va place mai mult la o fata : fundul sau sanii?
funda

Răspuns Câştigător
| Zuzu6235 a răspuns:

Dintre cele dou optiuni as zice fundul. sanii sunt doar un accesoriu. insa prefer altceva la o fata. sa fie sociabila, sa se ingrijeasca, sa arate ok, sa fie amuzanta, inteligenta etc. aceste lucruri ma atrag mult mai mult decat un fund sexy sau niste sani marimea G.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Majoritatea or sa zica sani dar mai mult ca sigur eu sunt de parere ca fundul.
Acum sa explic de ce:
Sanii sunt si ei buni mai mari dar te poti descurca si fara sani mari (adica am vazut foarte mult fete super bune dupa care imi curgeau balele si nu aveau sani mai deloc), dar cand vezi una fara fund, ci doar asa 2 bete te cam gandesti ce ciudat ar arata goala fara pic de fund.
Atunci cand faci sex se simte altfel cand fata are un fund sexy, cand ii pui mana pe fund sau o faci pe la spate.
Deci consider ca totusi fundul e mai important pentru ca de multe ori cand vezi o fata te uiti la fundul ei sa vezi cum arata si te gandesti cum ar fi goala etc... tongue
Sexy ass'es rulles laughing

| roooxy_5474 a răspuns:

Parerea mea.de fatabatting eyelashes :baietilor le place si fundul si sanii.in primul rau la inceputul relatiei se leaga mai intai de fund si mai apoi. cand vad ca l permiti mia mult se iau si de sani.
NUI LASA big grinbig grinlaughing:*

| mada1 a răspuns:

Sincer sa fiu ambele laughinglaughing dar mai mult fundul

| AleX14_1626 a răspuns:

Fundul... e logichappy

Răspuns utilizator avertizat
| daryus_4852 a răspuns:

Ambele