| Helenuca a întrebat:

Baieti...Fetele cu ce subiecte de discutie ar trebui sa intre in vorba? Despre ce va place sa vorbiti cu o fata in mod special? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatilor re place sa le fatezi orgoliul ca sa spui asa..adica le spui ca arata bine iti place camasa lui etc..de aicea iti aduce si el complimente. spune-i ca ti-ar placea sa mergeti la un film candva si de aici puteti pornii discutia ce filme ii plac etc. daca nu esti experta in comunicare cauta sa faceti activitati strand ca tot e vara datul pe role etc..aici mereu se gaseste un subiect care sa-l dezvolti bafta si fii tu insuti, nu trebuie sa te dai fata aceea interesanta care vorbeste despre fotbal sau cine stie ce chetii despre care n-ai habar si apoi sa intrii in panica puteti vorbii orice asta daca ai si incredere in pers respectiva, cine te place te accepta asa cum esti tu!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Orice! Grea comunicarea asta de când cu facebook-ul și messengerul... socializați
!

| syd a răspuns:

De obicei, intr-o conversatie fata-baiat, baiatul ar trebui sa vorbeasca mai mult despre fata.

| teateutza a răspuns:

Ne place muzica si poti sa ne lauzi... de aici tot timpul se ajunge la o discutie frumoasa

| Maravilla a răspuns:

Masini, fotbal si orice altceva in afara de haine, unghii, barfe despre alte fete ( spre exemplu eu nu suport cand o fata e cu mine si trecem pe langa o alta fata care e frumoasa si asta de langa mine : Ai vazut ce pantaloni are. nu se asorteaza deloc sau chestii de genu asta. stim ca incercati doar sa ne faceti tot posibilu sa va puneti intr-o lumina mai buna decat restul fetelor dar nici chiar asa. ).
Imi vine sa o strang de gat cand aud chestii de genu asta dar totusi ma uit la ea zambind si ii zic da... asa e... chiar daca imi apare un inger si un drac pe umeri care ma indruma sa fac fel de fel si lucruri laughing ( glumeam )