| Clodmod a întrebat:

Hei, baieti! Am si eu o curiozitate... Ce nu ar trebui sa va spuna vreodata fetele cand vorbiti cu ele? Ce va enerveaza cel mai tare? Funda! happy

25 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu le place sa le vorbesti despre fostii, sa faci comparatie intre ei, sau sa le spui ca erau mai buni ca ei in anumite lucruri, sau sa le spui ca si ce ai vorbit cu amici de-ai tai.

| RAY a răspuns:

Orice mi-ar spune as fi bucuros sa o ascult

| greyhound a răspuns:

Sa nu vorbeasca de fostul/fostii
Sa nu ma critice intruna
Sa vorbeasca mieunat.
Sa-mi ceara favoruri la primele interactiuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa spuna: Da draga, da' nu imi pasa. Sa umble cu vreo 100 de baieti, si 1000 de fete, sa fie enervanta in orice face, si cel mai bun prieten sa ii ia apararea unei ***** (Mai precis, incepe cu "cu" si se termina cu "rve") Cam asta ma scoate cel mai mult din sarite la o fata straight face Sa dea vina pe altcineva, desi ea e cea vinovata, si nu pot sa "o atac" cu cuvinte, deoarece ii ia apararea cel mai bun prieten, si sa faca rost de bani si de altele de la iubitii lor. Iti zic eu, sunt multe de felul asta... Care se cred ele super smechere dar fara ajutor de la iubitii lor, ar fi niste ***** (Acelasi cuvant ca inaintewinking.) Adica eu nu inteleg... Multe dintre fete stau cu baieti numai pentru bani si altele, si se dau in centrul atentiei. :@ URASC GENUL ASTA DE FETE! Mda, scuze, m-am cam descarcat happy.

| Vi003 a răspuns:

Esti un bou! -sa nu jigneasca;
Ma doare picioarele!- sa se exprime corect;
Unde lucreaza tac'-tu? -un pic de respect pentru ai mei;
Ai burta! -nu-mi place genul asta de observatii;
big grin

| h3r a răspuns (pentru Vi003):

Asta cu „ai burtă(burtică)" o zic din plăcere! Se iartă?

| Vi003 a răspuns (pentru h3r):

Se! Macar sa zambesti frumos dupa ce o zici!big grin

| h3r a răspuns (pentru Vi003):

Cu siguranță, după ce zic mă uit la burtica mea, n-am cum să nu râd de ea.

| Vi003 a răspuns (pentru h3r):

Doua burtici "haioase"...N-au cum sa nu se placa!love struck

| h3r a răspuns (pentru Vi003):

Nu foarte mari, așa drăguțe și mititele...ele!

| Vi003 a răspuns (pentru h3r):

Esti o scumpa!kiss

| h3r a răspuns (pentru Vi003):

hee hee)

| Vi003 a răspuns (pentru h3r):

Uite, ii oferim lui @Clodmod un model de discutie...>big grin

| h3r a răspuns (pentru Vi003):

Model...normal? Ori ăla enervant?hee hee

| Vi003 a răspuns (pentru Vi003):

Am vrut sa pun emoticonul cu imbratisari, dar n-a iesit.winking

| h3r a răspuns (pentru Vi003):

Oricum mă refeream la discuție.

Ca să nu mai fie probleme...

http://www.sadmuffin.net/......ses024.gif

| Clodmod explică (pentru h3r):

Voi va cunoasteti? blushing

| h3r a răspuns (pentru Clodmod):

Nu, nu...

| Clodmod explică (pentru h3r):

Aaa, okwinking

| Vi003 a răspuns (pentru h3r):

Da, da...E o fata isteata pe care o apreciez! thumbs up
Multumesc pentru Martinica!

| AOLEVRIC a răspuns:

Heii. In primul rand [pentru mine] accea fata ar trebui sa fie cumsecade, simpla, cu capul pe umeri... nu trebuie sa vorbeasca numai despre ea, sau sa fie barfitoare. Sau atunci cand vin prietenele ei X Y Z, sa uite de tine laughing - patetic. Fiecare baiat are o alta parere despre asta, pe unii nu ii deranjeaza ceea ce am mentionat mai sus.

| SDana a răspuns:

Sa nu vorbeasca despre fosta si mai ales sa nu faca comparatii cu fosta. Fundita? :p

| Giuvaer a răspuns:

Sa nu fie arogante,sa nu fie nesimtite,sa nu vorbeasca urat,sa nu fie sigure pe ce spus sau intr-o alegere,sa nu isi respecte promisiunile,sa fie mereu suparate/nervoase,sa vorbeasca cu alti baieti(poate sunt eu prea gelos), sa vorbeasca putin si sec, sa se creada mai destepte, sa fie de acord mereu intr-o discutie, sa fie plictisite.Astea mi se par cele mai enervante chestii

| anonimul29 a răspuns:

Sa nu scuipe si sa nu mi povesteasca de fostele relatii si ce a facut in ele e cel mai enervant lucru! straight face

| camus999 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza foarte mult fetele care se dau drept nu stiu ce...
ca au bani, ca cine sunt eu...
ca ce frumoasa sunt.
sau si fetele acelea care arata ok si spun cica sunt prea grase, sau sunt urate si delea sau atunci cand vorbesc despre lucruri de care doar fetele vb cum ar fi fond de ten, ruj, rimmel...