| elasexygagica a întrebat:

Baieti folositi imaginatia, cum arata pentru voi o noapte perfecta de sex?

20 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Gagico, si tu esti baiat, asa ca poti raspunde.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Nu fi invidioasa! Ce daca e baiat. Intreaba ca o fata, raspunde ca o fata, probabil si geme ca o fata, asa ca mie mi-e perfect paralel, atat timp cat nu ma impiedic de oo rolling on the floor
Spre deosebire de tine, care desi n-ai oo, nici nu se simte lipsa lor rolling on the floor

| cristi0072 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iai ziso

| CoquineNoire a răspuns (pentru cristi0072):

Agariciule, cu ce mi-a zis-o?
mi-a zis ca, chiar daca nu am oo (sunt fata), nu se simte lipsa lor...gen ca "I have balls", ceea ce e de bine.
daca taceai, filozof ramaneai.

| CoquineNoire a răspuns (pentru anonim_4396):

Eee, tu nu stii ca o taxam de fiecare data pe gagica, imi place sa o fac.
oricum, mi-e simpatic/a.
intra bine in pielea personajului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Eu intotdeauna ma gandeam, in zilele mele de singuratate, ce as prefera: o femeie dulce ca elasexy, sau o femeie acida, ca tine.
Tinand cont ca dulcele provoaca diabet, iar aciditatea crampe la stomac, inca ma mai gandesc rolling on the floor

| CoquineNoire a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt si acida si dulce, dar cu cine trebuie.
trebuie sa stii cum sa le combini, sa diversifici gusturilewinking

| NatureSelf a răspuns:

Hmmm, buna intrebare, sa tina orgasmul macar cel putin 1 ora, sa se intample in cada, apa calda, multa spuma, si sa se termine cu dorinta de a avea din nou parte de asa ceva. Tu cum ti-o imaginezi?

| Hombre a răspuns:

Cu tine Ela, bunaciune ce esti, o partida de sex e perfecta si ziua nu numai noaptea.

Răspuns utilizator avertizat
| Woodenpints91 a răspuns:

Se termină cu oase rupte şi fisuri. Pentru ea.

| Hombre a răspuns (pentru Woodenpints91):

Cu ce-o lucrezi mai de o zdrentuesti in asa hal? rolling on the floor

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Hombre):

Cu mădularu' din dotare

| CoquineNoire a răspuns (pentru Woodenpints91):

Cu o lovitura de squirt, o si invinetesti.

| misell0022 a răspuns:

Pentru mine o noapte perfeca ar fi sa nu se planga k o doare ceva,si sa vrea mult sex,scuze glumeam, o seara perfecta ar fi atunci cand vad k persoana de langa mine face totul k fara macar sa deschid gura sa-i spun ceva,am avut asa o fata,inca imi tresare inima cand ma gandesc la ea,totul era ok,eu faceam,ea facea totul ki fara sa spunem prin viu grai, parca comunicam telepatic, asta ma face pe mine sa am o noapte perfecta

| Vali96 a răspuns:

Nu cred ca o sa apuc sa vad cum arata noaptea perfecta ca mie imi place pe intuneric. laughing

| meriuss a răspuns:

Nu exista asa ceva la mine,nu ajunge una singura, am imaginatia prea bogata si bolnava; in orice caz include un scaun niste carlige o lesa, o nuielusa si o sclava.

| meriuss a răspuns:

Apropo esti scorpion?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cine crezi ca poate sa reziste o noapte intreaga? Numai bine.

| Seby2018 a răspuns:

Daca as face sex cu tine ar fi perfect!:X