| sexybambina a întrebat:

Baieti pot sa moara virgini? sau fetele? da sau nu?
de ce?

28 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da, daca aleg, de exemplu, sa se calugareasca. Daca intrebi cumva daca pot sa moara de virginitate, atunci raspunsul este nu.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

... gabrielutzu,... faza aia se numeste "himenoplastie", si din ce in ce mai multe tipe cu clare interese, >>> o fac!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

... Si in alta ordine de idei, de ce sa mori? Te poti simti in al 9-lea cer si cu Pettting, (si sigilata!) tandru si expert aplicat de un tip fin, connaisseur, rabdator si meserias! ESTE, fetelor?>>>^^^...>>>^^^...>>>^^^...>>>^^^... Stiti piesa aia dela ABBA: On and on and on and on and on?

lolita
| lolita a răspuns:

Dac-i calca o masina pe la 15 ani, poate au sanse happy. pote unii calugari sau galugarite mai sunt virgini ca in ziua de azi copii se grabesc sa faca sex ca "fata mare la maritat" happy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da. Atat baietii cat si fetele pot sa moara virgini/virgine... Se intampla accidente... Si exista boli cu care te nasti...

eileen
| eileen a răspuns:

De ce nu? Daca se pastreaza, pot sa moara linistiti de batranete.

regis
| regis a răspuns:

O prietena de-a mea spunea: "nimeni nu moare virgin; pe fiecare ne f. te viata cel putin o data".

regis
| regis a răspuns:

@deyutzza - cine ii dezvirgineaza pe baietii catolici la botez? Si cum devine chestia cu crestinii da dar catolicii nu? Catolicii sunt musulmani sau budhisti?

| borsec a răspuns:

In ziua de azi cu mentalitatea pe care o avem nu mai moare nimeni virgin, sau cum a zis si Lolita doar daca ii calc o masin ape la 14-15 ani.

| otypa a răspuns:

Da poate. daca nu isi gasesc perechea sau macar sa faca cu cineva, as spune ca da.

| kh1ss a răspuns:

Normal ca pot sa moara virgini... crezi ca personale virgine sunt nemuritori? tongue

| DiMoDi a răspuns:

Ha, ha, haaa! :rolling on the floor Bun răspuns Lolita! mi-aminteşte de un banc în care la o masă de Poker, unu care până atunci pierduse constant, abandonează tocmai când îi intzrase o chintă roială, pentru ca prietenul său îi şoptise ca i-a născut nevasta o fiică, iar el a plecat val - vârtej s-apuce s-o vadă "fată mare" big grin
Dar să-i răspund şi bambinei: binenţeles că e posibil, şi pentru fete/femei şi pentru băieti/bărbaţi, indiferent de vârstă! Depinde de alegerea fiecăruia. Unii o fac deliberat din convingere, alţii respectând percepte de conduită ale societăţii în care trăiesc, alţii din motive religioase sau de sănătate iar alţii pentru. că, pur şi simplu, nu li s-a ivit ocazia.

| selef a răspuns:

Da mor multi nou nascuti.

| andi a răspuns:

In ziua de azi, doar dintr-un accident pe la 12-13 ani...sa inteleg k te gandesti la virginitate? sau la cauze pierdute? big grin big grin big grin

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Eu cred ca o persoana normala nu.
Vazum la stiri o femeie de la tara de 35 de ani abuzata, descoperindu-se ca era virgina.
Deci mentalitatea spune tot.

| gabrielutzu a răspuns:

O intrebare stupida, ce denota autosuficienta si "umflare in pene" de genul "vezi doamne cine is eu" marea gagicara si ce fraieri is tocilarii/tocilarele care sunt virgini...penibil.
Nu pot sa-ti raspund la intrebare decat printr-o alta...:
Stii c, atunci cand vrei sa prostesti un mosulet bogatas(de obicei italian), poti sa iti faci o operatie de "invirginizare"? Adica sa devii iar virgina?
Deci poti sa fi si..., dar si imaculata in acelasi timp, iar viitorului sotior, la prima partida de amor i se va parea ca i-a pus insusi Dumnezeu mana in cap...si eventual va muri de uimire...

| gabrielutzu a răspuns:

Mersi, stiam cum se numeste, da nu am mai crezut de cuvinta sa mai dau si termenul medical(stiintific), era prea mult.:laughing

| gabrielutzu a răspuns:

Te referi la ceva asemanator cu vulcanizarea...:laughing :laughing?

| oana16 a răspuns:

Deyutzza cine ti-a spus ca la catolici se dezvirgineaza baietii la botez? e o porcarie nici macar nu i dezbraca si baga in oala aia sau ce o fi le face doar semnul crucii pe frunte.
si da pot sa moara baietii virigini, preotii catolici nu ai voie sa se casatoreasca. iar fetele la fel de ce sa nu moara virgine? daca ele nu doresc sa se dezvirgineze e treaba lor!
o zi buna!

| RamonaMn a răspuns:

Depinde de mentalitatea oricui. Unii vor sa faca sex pentru a afla cum e sau chestii de genul.

| Andreea_8014 a răspuns:

Baietii crestini da, dar cei catolici nu pentru. k ei sunt dezvirginati la botez.

| fisshu a răspuns:

Sau altii asteapta pana la casatorie pentru ca vor sa se daruiasca doar unei singure persoane, persoana iubita

| ancootza a răspuns:

DA. De ce nu oricine ar putea sa moara virgin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca nau ciclu mentrual vaginal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu normal c nu potii sa morii din cauza asta ce tie tie frica k esti virgina si mori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
nu
pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde