| GulDan a întrebat:

Baieti se uita la fund la fete punctul cel mai atractiv. Dar fetele la ce se uita la baietii fiind cel mai atractiv?

17 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Prima data ma uit la fata lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Portofelul

| h3r a răspuns:

La nasu' lui Pinochio!

| Dariusuu a răspuns:

Probabil că la muşchi.

Depinde de fată.

| gingergirl1 a răspuns:

Freza si ochii puppy dog eyes

| GulDan explică (pentru gingergirl1):

Auzi dar nu inteleg la dc la ochi sunt doar 2 tipuri adica daca nu ai am albastri degaba? ca ai am caprui. la freza e ok ca am o comoara in capbig grin

| MetalHead04 a răspuns:

Freza,fata,ochii si dupa fund!laughing

| cataleya a răspuns:

Fetele se uita la felul cum vorbeste si la ochi

| diaadb a răspuns:

Fetele nu se uita la,, corp''. Se uita sa vada daca este un baiat ingrijit. Fetelor le plac baietii cu un comportament dragut, baietii cu ochi frumosi. :* depinde de baiat, fetele pot vedea mai multe chestii atractive.

| GulDan explică (pentru diaadb):

Auzi dar nu inteleg faza cu ochi frumosi adica doar daca sunt albastri sunt frumosi? ca majoritatea ai au caprui...

| gingergirl1 a răspuns (pentru GulDan):

Mie imi plac ochii caprui big grin La baieti, adica orice culoare e frumoasa! Adica si ochii abastrii sunt frumosi(ca ai mei tongue caprui la fel si cei verzi de'asemenea laughing
Dar na'daca plac un baiat cu ochisorii caprui ...prefer caprui laughing :*

| gingergirl1 a răspuns (pentru GulDan):

Si freza...imi plac baietii cu "parul mai mare", nu gen rock dar baieti...nu stiu cum sa explic, sti genul ala de baiat cu parul putin mai mare si putin carliontat care si il tine intr-o parte laughing)hee hee

| GulDan explică (pentru gingergirl1):

Da crezi ca e atragatoare freza pe care o am? uite ca asta doar ca prin parti nu e dat pe spate e normal.si crezi ca e ok daca il fac cu placa? ca mi-l face si mai mare:x
http://frumusete.sepoarta.ro/......ti-139.jpg

| gingergirl1 a răspuns (pentru GulDan):

Http://t2.gstatic.com/......tp?/images
Nu stiu daca e bun link-ul dar ma rog, eu ma referea la ceva de genu':)
Si pana la urma nu trebuie sa imi placa mie, trebuiensa iti placa tie... daca te face sa te simti mai bine, imi place :*

| GulDan explică (pentru gingergirl1):

Da pai ma face sa ma simt bine atrag ceva priviri si mi s-a mai spus ca-mi sta bine cred ca e okhappy

| Tupeuuuuuuuu a răspuns:

Fiecare fata are atractiile sale! Asa ca am sa vorbesc doar din puctul meu de vedere! Eu ca si fata sunt atrasa de un baiat prin felul lui de a fi, nu am un standard, daca imi place imi place asa cum e! Eu una ma uit la un baiat, la comportament, muschi, maini, si chip bineinteles! Imi plac si baietii finuti, dar si cei mai golanasi si versati!