| elasexygagica a întrebat:

Baieti, v-ati dori sa o aveti pe Daniela Crudu la voi in pat si sa faceti tot ce doriti cu ea?love struck muah love struck

Răspuns Câştigător
| robertocristian a răspuns:

Da

17 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Da, si eu, am un fetis pentru guși.

| MMihai a răspuns:

Pentru o aventură eventual da, că femeia cred că are grave probleme, cu sănătatea mintală.

Răspuns utilizator avertizat
| VacutzaRoscata a răspuns:

Alta mai putin pitipoanca nu ai gasit si tu?

| valy1233 a răspuns:

Afirmativ big grin

| Tigrilă a răspuns:

Daca o am in pat o conving eu sa faca tot ce doresc,

@botyc spuse pitipoanca

| botyk_1544 a răspuns:

Uite eu nu sunt baiat dar...iti zic ca chiar daca as fi nu as fakeo cu aia pentru ca are niste fite in cap si mai e si badaranka:X:X

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Eu sincer sati zic da,mie imi place cum arata(fizic,nu si mintal).si daca ar ajunge la mine in pat nici ca ar mai scapa de acolo,dar numa in noaptea aia ca mai mult nu merita, asta e buna numa asa, eu tragi si dupa aia pa la revedere si asa e o panarama da la pat merge o tura.

| OneBoy a răspuns:

Da. Apoi as trmite-o undeva in Univers! Sa scap Romania de prostieee!

| MrSpooky a răspuns:

O jurnalista o intreaba pa daniela ce este materia cenusie?
ia zice aaa? pai materia neagra din spatiu
si sa o mai vrei langa tine?

| muzicaparty a răspuns:

As dori sa o pun la sapa.

| MaDuulicii a răspuns:

Ce zici de bianca dragusanu daca tot atat le admiri pe astea mai pitsiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda,botyk,cand vrei sn pacalesti cum ca esti baiat,schimbati poza la avatar(fraiero),oricum, da vreau sa fiu cu daniela in pat, ca am nish pozitii neincercate pana acum...ura baby!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba,da tu esti obsedat(a, ca numai intrebari d astea pui, daca duci lipsa de c.arici roaga pe cineva, nu mai bate apropouri>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand,habar nu am cum arata si nici nu ma intereseaza.A doua la mana, este o foarte mare inculta, cea mai proasta femeie din Romania.Ai inteles ce raspuns am dat.

| luga a răspuns:

Da, direct misionarului.

| Dragon100 a răspuns:

Parerea mea e ca orice barbat adevarat ar vrea sa fie cu ea in pat altfel e gay sa refuzi o fata ca ea ca arata bine rau doar ca nu o ajuta mentalitatea atat