| SlowLikeSnow a întrebat:

Baieti, va deranjeaza asa tare o iubita cu solduri putin late, putina burta, picioare nu grase, acceptabile da nu prea si totusi forme >fumoase?

10 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

E frumos, da' nu prea laughing

| 4l3x a răspuns:

P mine ma intereseaza sufletul :X:X:X:X:X:X aspectul fizic fff putin :X

| agentulagent a răspuns:

Nu conteaza parerea altora. Daca tu o placi este de ajuns;

| Elysssa a răspuns:

Ti-a reprosat cineva ceva? Stai linistita, nu te mai stresa atat, daca asa esti formata.De unde atatea fete perfecte? Nu trebuie sa te incadrezi neaparat in standardele 90-60-90 ca sa te faci placuta! Perfectiunea nu exista! Cu ce sa-i deranjeze soldurile acelea putin late si putina burta? Forme frumoase, nu au neaparat fetele slabe ci si cele plinute (nu grase), un surplus de 5 kg,nu strica.winking Si eu sunt putin plinuta si pe langa asta sunt si scunda,dar nu mi-a reprosat nimeni nimic,din contra! Nici nu m-as vedea foarte slaba, daca asa am fost creati, inseamna ca asa ne sta cel mai bine.Numai daca,doamne fereste,dai in obezitate,atunci da,ar trebui sa iei masuri drastice! Deci, nu iti face griji pentru o nimica toata. tongue Important e sa te simti tu sexy, sa iti placa ceea ce vezi in oglinda si sa te simti bine in pielea ta! Simte-te frumoasa!

| cuvant a răspuns:

Pe mine nu, dar asta depinde de gusturile fiecarui baiat. Eu nu am fizicul ca si criteriu de selectie happy

| Stunt3r a răspuns:

Durex roz.

| Feliciann a răspuns:

Nu

| 1Qitu a răspuns:

Asta depinde de baiat Sincer mine imi plac fetele mia plinute.

| zzi988 a răspuns:

Sunt fata. dar am sa raspundhappy daca are fata draguta nu ar trebui sa te deranjese. maia ales daca te intelegi cu ea e PERFECT!

| guy123 a răspuns:

Nu are de ce... daca tie iti place merge... nu conteaza cum arata la exterior.ci cum arata in interiorwinking