| MSLOVELY098 a întrebat:

va rog mult ajutati.ma cu un sfat! imi doresc mult sa fiu mai grasa la picioare (st schiloada rau) da nu pot sa ma ingras deloc pun decat la burta si in solduri... as vrea sa am picioarele putin mai grase si un pis posteriorul mai marebig grin astept solutii! multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SylviuCatlin a răspuns:

Incearca sa faci sport... mers pe bicicleta, alergat si alte sporturi in care iti folosesti picioarele. si o sa ai picoarele frumoasae. si manaca mai multtongue

| Andramarina35 a răspuns:

Pai evident daca mananci sau asa sigur de vei ingrasa si la picioare ca altfel nu are cum e si mananca mai mult si ai sa vezii ca te vei ingrasa FUNDA?

| ancutza_4814 a răspuns:

Cred ca sunt in aceeasi situatie insa eu nu le am schiloade.Adica am facut volei cand eram mai mica iar la picioare.la bulane acolo am muschi si nu par atat de slaba.incearca sa faci sport sa iti fortezi picioarele ca sa prinda putini muschi.big grinCred ca daca nu faceam volei inainte acum eram aiurea tare.eu ti.am zis dupa cum cred eu...o sa vad ce iti scriu si ceilalti.Bafta! Sper ca te-am ajutat cu putinbig grin