| fuckU a întrebat:

Baieti voi cand aveti sperma? eu cum as putea sa elimin?

11 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai nu stiu daca esti baiat iti dai drumu noapte cand dormi, dac esti fata ori noaptea ori cand iti vine menstruatia... Daca vrei neaparat sa ejacculezi atunci masturbeazate si o sa iti dai drumu. Funda? PLzzzzzzzzzzzz

| Dennys1521 a răspuns:

Fetele nu elimina sperma, poate doar dupa cesi da unu de nu sa f**ut de un an in ea.mai trebuie sa elimine din sperma
baieti pot elimina,prin procesul de masturbare, si daca sunt ff exicitat, sau prin sex
desi stiu ca intrebarea e pusa la misto
ti-am raspuns

| Noreasontosimle a răspuns:

rolling on the floor tu ai vazut fete care elimina sperma?

| TheSpecialOne a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))
Pai cumperi de la farmacie ca am vazut mai nou sau sex shop un tubuletz cu sperma si strangi de ellaughing

| oAnna a răspuns:

Mai lasa sperma in pace, nu trebuie sa o elimini happy si apropo, vreau si eu sa o vad o fata care elimina sperma raised eyebrows

| rapa a răspuns:

Uite VaniLLaDeeJay e labar de meserietongue

| fuckU explică:

Ba inteligentzilor eu is baiat si in leg cu numele adasweet asa ii place iubitei mele sa ii spun asa ca in dragul ei mi-am pus numele astatonguetonguetongue

| fuckU explică:

+ ca mai intra si sora mea pe contlaughinglaughinglaughing

| AlecsLexx a răspuns:

Pe gura. Pe a oricui.

| DirtyBlood a răspuns:

Prin nas tongue sufli tare si iese sperma

| sw33tLilleVampire a răspuns:

Fetele elimina sperma fa?rolling on the floor