| anonim_4396 a întrebat:

Baietii apreciaza daca ar primi lumanari parfumate printre altele ca si cadou, din partea iubitei? As vrea sa ii pun si aceste lucruri in cadoul iubitului meu de Valentine's Day. Nu pare genul care sa fie extrem de incantat, dar nici foarte indiferent. Oare e un cadou care ar merge mai degraba la fete si as putea sa il jignesc? De felul lui este un om practic, iar nu un filosof, ca sa zic grosso modo, insa departe de a fi un badaran.

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

De obicei, un baiat care iubeste intr-adevar o fata, apreciaza orice cadou din partea ei. Dar asta nu cred ca se aplica tuturor. Nu stiu daca lumanarile parfumate ar putea fi un cadou care il caracterizeaza, mai de graba sunt pentru fete. Dar, avand in vedere ca e Valentine's Day, ar putea fi un cadou, semnificand iubirea. Ai spus ca e genul practic. Nu ar fi potrivit sa-i iei de ziua indragostitilor ceva oarecare, eu stiu, un stick usb de un tera... laughing Trebuie sa aiba legatura cu dragostea. Tu il cunosti cel mai bine. Pe langa un cadou special, ai putea face si un CD cu un video cu cele mai frumoase momente de cand sunteti impreuna. A fost doar o idee.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este ok. Daca acele lumanari sunt puse langa un cadou cu totul special.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Sunt baieti care apreciaza asta ba si le cumpara si singuri pentru atmosfere romantice cu iubitele lor.

Acu urmeaza noaptea mintii. Sa-ti istorisesc una de-o sa te doara toate alea.

Aprind eu dictai lumanarea parfumicioasa, pentru atmosfera lu peste prajit. Si la vederea lumanarii, vine replica "Cine a murit?" Uneori si gesturile astea mai romantice vin sa te muste de...

| neutrino a răspuns:

Poti sa le adaugi la cadou, fii linistita, ai spus doar ca este un om practic. Va sti cum sa le foloseasca si se va bucura ca te-ai gandit la el.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Poti sa pui una de botez si doua de cununie

| Danysan a răspuns:

Te va intelege si probabil ca ba ramane un Pic surprins de asta.Ia on considerare sa folositi Lumanarile intr-o cina Romantica, sa le dati un fel de intrebuintare in momentele respective. Daca esti o fata Speciala pentru el i se va parea ok sau daca e genu Romantic atunci va fi Incantat.

| Vi003 a răspuns:

Da-i ceva viu, ceva care sa te duca cu gandul la viata, la optimism, nu lumanari.

| SebastianCMT a răspuns:

Depinde... Gandeste ca lumanarile repfrezinta relaxare si o stare de bine intre 2 indragostiti, da dupa parerea mea ar fi ok.

| CISCO a răspuns:

Yokata daca primeam cadou lumanari parfumate sincer dupa ce plecai de la mine ori le duceam la mormant la tata ori la bunici da.

| Amyah a răspuns:

Uite aici https://tekushop.ro

| anabai a răspuns:

Buna! Eu iti recomand lumanarile parfumate Paracoloro handmade din ceara de soia. Diferite arome disponibile, chiar si masculine precum cea de lemn de santal si piper negru. Lumanarile acestea sunt certificate si respecta legislatia ANPC in privinta securitatii produselor. Lumanarile din ceara de soia ard dublu fata de lumanarile din parafina toxica. Nu incarca aerul, nu provoaca dureri de cap, neutralizeaza mirosurile si persist. Garantez ca aroma persista este exact ca Yankee Candles insa mult mai sanatoasa happy