| DeeDee28 a întrebat:

Baietii, ce va place si ce nu va place la o fata cand sunteti cu ea? Mai exact, care sunt lucrurile care nu va plac si care nu trebuie sa le faca perechea voastra? Dar lucrurile bune?

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Rsp ew cum as vrea sa fiu, dar ink ma chinuiesc
Vreau sa fiu delicata, finuta, feminina, sa fiu matura sa rad cand e de ras si sa nu fiu suparacioasa sau orgolioasa
cam pe asta se bazeaza o rel
A da, si ca ambii sa fie fideli relatieihappy
o zi buna:*

3 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Sa fie interesata de mine, sa incerce sa ma descopere, sa vrea sa stea cat mai mult cu mine, acum nu am destula inspiratie...

| DeeDee28 explică:

@dya, Eu nu zic ca nu e asa cum zici tu... cer doar niste sfaturi... ce vor barbatii intr-o relatie?

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Ce intrebare pui si tu. ce parere ai tu ca o fata este papusa tuturor?raised eyebrows Fiecare om are defecte si calitati! Si daca iti doresti ca o fata/baiat sa aiba anumite calitati nu cred ca vei gasi prs aceea. Posibil sa te indragostesti de o prs care nu era cea ce cautai tu.