| KiduuAlle a întrebat:

Ce trebuie sa faca fetele pentru a le place baietii?

Răspuns Câştigător
| Alexandru0007 a răspuns:

Sa poarte fuste scurte laughing macar le atragi atentia.
serios acum... daca iti place de cineva,du-te la el si invita-l la un film, o prajitura, cevahappy nu e greu.ori daca vrei sa te placa toti... spune-le ca tii cu Steaua laughing

10 răspunsuri:
| AlexXxander a răspuns:

Buna! Fii grea de abordat, dar in acelasi timp si usor de invitat! adica nu terbuie sa iti etalezi partile mai intime pana la extrem, iti garantez ca foarte multi baieti(bine crescuti) vor fi atrasi de o fata imbracata intr-o rochie simpla care isi arata un pic umarul gol decat de o fata care este aproape dezbracata; pentru ca pe noi baietii curiozitatea ne omoara, daca ii oferi ceva dar nu indeajuns el va vrea sa te descopere complet, intelegi ce vreau sa spun? tongue. Mult noroc!

| RxTx a răspuns:

Sex oral, anal, vaginal, tot tacamu.

| RxTx a răspuns:

Trebuie sa fie dulci dragute lingusitoare simpatice
sa ierte si sa uite instantaneu daca cumva iubitul a gresit cu ceva
sa nu reproseze aspolut niciodata absolut nimic
sa nu comenteze
sa nu fie cate gaite... cicalitare. galceve

sa fie iubitoare si sa se daruiesca cu totul intr-o relatie

sa fie demne de mare incredere

sa nu insele
sa fie loiale
sa fie credincioase si modeste
sa nu fie cheltuitoare
sa fie harnice...

sa fie un adevarat prieten
un adevarat confident
un adevarat sprijin

SA NU FIE O POVARA! pentru iubitul lor ci o Bucurie!

| Kiraa a răspuns:

Pentru majoritatea baietilor conteaza doar formele ( pentru mine personalitatea, inteligenta inaltimea sh fata normal straight face )

| DEBrown a răspuns (pentru Kiraa):

Sa te vad la brat cu una aplatizata, apoi sa vorbesti!

| jupiterestru a răspuns:

Sex oral, anal, vaginal, tot tacamu.

| cotan a răspuns:

Dupa parerea mea.sa fie ele insesi!

| Barbiedecartier a răspuns:

Trateaza`i cu indiferenta la mine merge intotdeaunalaughing nu le mai raspunde la telefon sau pe mess si nu`i mai baga in seama tot ei te cauta dupahappy

| lyssaa a răspuns:

Cred ca e nevoie doar de naturalete

| lyssaa a răspuns:

Depinda insa si de tipul de baieti pe care vrei sa-i atragi, daca iti plac manelistii, cocalarii, pedofilii si tot felul de specimene de genul asta imbracate extravagant, asculta manele si si comporta-te gen pitzi, daca insa iti doresti o relatie serioasa cu un baiat normal, rept naturaletea e cheia succesului...nu incerca sa pari altcineva decat esti tu cu adevarat