| IonelaNeagu a întrebat:

Baietii se uita la fund? Adica daca eu ma intorc intodeauna arunca o privire acolo? Si ei cam ce gandesc ca se uita acolo dar cand il ating?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te pomeni ca nu avem voie nici sa va privim, trebuie sa va cerem autorizatia sau o fi vreo taza de privit fundul, omule e ceva involuntar la ce sa se gandeasca

| Schelling a răspuns (pentru RAY):

Zi-le asta alora cu #MeToo laughing

| RAY a răspuns (pentru Schelling):

O sa le transmit ideea ta tovarase

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Baietii se uita la fund?
Dacă eștu curjoasă, adică îl ai jos, și latifundiară, dacă e lat.
Adica daca eu ma intorc intodeauna arunca o privire acolo?
Nu totdeauna, dar de obicei
Si ei cam ce gandesc ca se uita acolo
Cum să ți-o pună.
dar cand il ating? Nu se mai gândesc, că nu mai e nevoie.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Normal că da, mai ales daca sunt adolescenti si hetero, evident că se uită, fiindcă le place e ceva normal și nu ai de ce sa te simți rușinată, daca asta e problema.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți dai seama ca se uita

| IAR a răspuns:

Ce intrebare stupida, ce crezi ca se gandeste un baiat cand se uita la fundul unei fete, se gandeste sa-i bage *** in fund iar daca ai fundul mare, bombat intotdeauna o sa se uite la el.
Eu zic sa mai cresti si dupa sa te gandesti la genul asta de lucruri.

| 1q0p2w9o a răspuns:

Pai se cam uita, in proportie de 90%. Acum, depinde cum arati...Cu cat arati mai bine, cu atat o sa se uite mai mult. Se gandesc in mare parte, cum o fac si eu, la textura lui, cum ar fi sa fo dezbracata si sincer, nu imi e rusine cu asta, pentru ca asa suntem noi, e un impuls biologic. Acum, legat de partea cu atinsul: poate fi interpretata in foarte multe feluri si e nevoie sa detaliezi (o atingere poate insemna foarte multe lucruri). Explica-mi la ce te referei.

| Stefan1987 a răspuns:

Eu as vrea sa te cunosc! Si vb foarte serios!

| EDD10 a răspuns:

Daca arati bine si la restul corbului, cel mai probabil un baiat se va uita la fundul tau si daca ii place ce vade, se va gandi (foarte probabil) la cum te-ar strange de el in timp ce te saruta. Cand il atinge, se gandeste sa se simta binewinking