| cLaudioasa a întrebat:

Baietiiii voua cum va plac fetele, cu parul lungbatting eyelashes sau scurt?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| tutankamon_2979 a răspuns:

Paru lung la pasarica? daca e vb de pasarica parul scurt

16 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Fara discutie parul lung! Este unul dintre cele mai feminine aspecte!
Eu nu m-as vedea cu o fata cu parul scurt; nu ca nu sunt placute ca persoane, dar nu pot vedea feminitatea acelor persoane! Acum banuiesc ca nu te referi si la cele tunse zerohee hee...

| wildthing a răspuns:

De ce pui intrebari idioate? Cate "dive" cunosti tu, care sa aiba parul scurt? De ce nu se tund ele scurt? Pt ca sunt mult mai frumoase si mai feminine cu parul lung. Normal ca imi place ca fata sa aiba parul lung, dar nu la peezda.

| bdn23 a răspuns:

Mie sa fiu sincer, imi plac cele cu parul lung blond si foarte curat, si fin. Dar si cele cu parul scurt

| enverhoxha a răspuns:

Lung sus şi scurt jos.

| Hawks a răspuns:

Mediu!

| pakito a răspuns:

Pai...totusi tongue prefer cele cu par lung.

| user2015 a răspuns:

Imi plac cele cu parul lung, brunetele.

| Amalia_3068 a răspuns:

Crede-ma ca asta nu e important atunci cand te indragostesti de cineva.

| stephanny a răspuns:

Fiecare are opinia lui, dar in mare parte cu parul lung, eu asa am observat

| emooo a răspuns:

Lung arata mai sexy

| Anakin_4686 a răspuns:

Cele cu parul lung. Sa fie brunete.

| mihay_8367 a răspuns:

Mie imi plec fetele cu parul lung si blond

| joice_4654 a răspuns:

Cele cu par mediu.

| Dedey_9143 a răspuns:

Eu unul ador fetele cu parul lung dar nu exagerat big grin, dar daca pui intrebarea asta ca sa decizi daca te tunzi scurt sau te lasi asa lung crede-ma lasa-te cu parul lungkiss

| nagan a răspuns:

Depinde de gusturi...