| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Voua va plac fetele cu parul scurt(adica in stilul bob") sau lung? tongue

5 răspunsuri:
| Less_Ray_1990 a răspuns:

Din pacate intrebarea ta va avea foarte multe raspunsuri deoarece fiecaruia are gusturile sale la fete mie imi place lung

| Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru Less_Ray_1990):

Stiu ca vio primi foarte multe raspunsuri, dar am impresia ca nu fiecarei fete ii sta bine cu parul lung. Am dreptate? https://www.facebook.com/moldovanmadalina55

| TPU3455353576 a răspuns:

Lunggg

| Katherineeeee a răspuns:

Sunt fata dar raspund si eu laughing tongue Deci, din cate am auzit eu de la majoritatea baietilor, ei prefera fetele cu parul lung pentru ca se pot juca cu el. Dar sunt si baieti care prefera stilul ''bob''. Este diferit de la baiat la baiat, dar din cate stiu majoritatea il prefera lung.

| CrunkBoy a răspuns:

Parul lung, dar sunt unele fete care le sta foarte bine si cu par scurtwinking