| amoremioX a întrebat:

Baietilor ce ati ganditi despre o virgina care ar face-o pentru prima data cu voi? apreciati asta si de ce?big grin:*

Răspuns Câştigător
| maxQ a răspuns:

Pai ar fi ceva mai deosebit pentru ca fata acea mi se daruisete mie in totalitate.Si imi incredinteaza mie unul din cele mai frumoase momente din viata ei.Deci da trebuie sa o iei usor si cu tandrete sa ii respecti teama si totodata sa o ajuti sa treaca peste si sa ii oferi o clipa de neuitat. Fetele trebuie sa aiba grija pe mana cui se incredinteaza...Mai ales pentru acel moment atat de specialwinking.

6 răspunsuri:
| amoremioX explică:

Si dupa ce o faceti o vedeti ca pe una in plus sau e un pic deosebita?

| lacrimi a răspuns:

In primul rand i-as oferi toata increderea, toata iubirea mea, si nu as fi in stare sa-i spulber niciodata increderea.Nu sunt genul de baiat care se foloseste si pleaca.Nu ma implic afectiv intr-o relatie daca nu iubesc si nu sunt in stare sa fac totul pentru persoana respectiva.Ar fi un moment deosebit deoarece acea fata imi da mie cea mai de pret comoara pe care o are o fata.Ar fi ceva cu totul deosebit.Si sunt de acord si cu MAXQ. Trebuie sa faci acel moment special, sa fii mereu acolo pentru ea, sa-i oferi toata increderea ta.

| Danutz_8401 a răspuns:

Da.pentru mine e deosebita.deoarece doar o data te dezvirginzi adica am vrut sa zic... e ca si um tu esti ala care tai pamblik rosi cand deschizi o institutie sau ceva de genu... acum depinde de in ce stare eram eu cu respectiva fata virgina... iar dupa ce as fi dezvirginat-o ar deveni o persoana deosebita...asta e sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi o chestie de apreciat... dar sa se intample dupa ce isi cunoaste foarte bine partenerul...toata treaba este de apreciat...pentru ca ea te-a ales pe tine sa experimenteze ceva nou si necunoscut...nu ar trebui sa ii dai un exemplu rau! aveti grija de ea...

| razvann a răspuns:

Eu am facut-o cu o virgina... mie nu imi place de ea...intr-o zi imi vine in minte sa o chem la mine... a acceptat... si gata...acum nu mai am nci-o treaba cu ea...nu ca am avut candva cv

| justaguy a răspuns:

O sa fiu sincer si nu raspund doar asa ca sa ma dau marele sentimental sau iubitorul de femei...pentru mine nu conteaza faptul ca o fata e virgina, ba chiar e un punct in minus...am facut sex si cu femei mai in varsta decat mine si iti pot spune ca experienta e mult mai memorabila decat sexul cu o virgina...nu zic ca nu e de apreciat.inteleg ca e un pas greu de facut pentru o femeie si lucrul ca m-a ales pe mine nu poate sa ma faca decat sa ma simt mandru.cand s-a intamplat am incercat sa ii ofer tot c se poate pentru a se simti cat mai bine, pentru ca intelegeam ca eu sunt cel experimentat dintre noi 2 si o sa ma tina minte toata viata... dar oricand as alege sexul cu o femeie experimentata fata de o virgina care poate peste 3 luni se va intreba: "oare cum o fi sa o fac si cu altul?" si pana la urma nu toata relatia se bazeaza pe sex...doar 70% din ea laughing...si o virgina mofturoasa si nepriceputa e ceva care sincer sa fiu...nu ma atrage foarte mult...