| AnaaMaria1995 a întrebat:

Prima data pentru o virgina. Cum este?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

La inceput dureros iar apoi o placere nemarginita pe care ai vrea sa o ai o noapte intreaga.

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Intreaba si tu o virgina.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Imaginea pe care o vei avea toată viaţa.Vei trăi cu ea.Şi dacă o să fie o experienţă urâtă, trebuie să te conformezi şi să accepţi situaţia.

| shadow72 a răspuns:

Educativ presupun...inveti chestii noi

| Prezidentul a răspuns:

"Uda ploaie, baiatu te indoaie." rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care a practicat masturbarea intravaginala inainte, deflorarea va fi usoara, chiar placuta si cu dureri suportabile uneori inexistente.In cazul in care masturbarea este considerata un ""pacat inacceptabil"" conform perceptelor religioase si virgina are si o varsta mai matura sunt frecvente situatiile in care deflorarea nici nu se poate produce din cauza durerilor atroce chiar daca partenerul este tandru, extrem de grijuliu, adica un ""expert"" cu oarecare experienta privind modalitatea de dezvirginare. Aviz amatoarelor.

| SkyPilot a răspuns:

Depinde foarte mult de partener dar si de conformatia anatomica a fetei. Unele fete nu pot fi dezvirginate decat la bisturiu. Altfel, daca el stie ce sa faca, lucrurile merg destul de usor. Blondele sunt mai usior de rezolvat.

| diaadb a răspuns:

Un moment care n-o sa-l uite niciodatalaughing