| bibishor a întrebat:

Baietilor! voi cat timp rezistati fara sa aveti vreun contact sexual?

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

3-4 luni.

| Bacemi a răspuns:

Pot trai si fara sex.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Atat cat e necesar, doar n-o sa fac puscarie pentru viol...

| eugem35 a răspuns:

Cateva luni cind comt ca o femeie nu sta mai mult de 3luni far sa faca sex.si dac sta mai mult inseamna ca are ceva la cap

| craniul a răspuns:

Eu rezist am 15 ani si sunt virgin

| TheMihutz a răspuns:

@ bacemi : e imposibil

| cristiano_6675 a răspuns:

Bibishor, eu nu pot nici o saptamana fara sex, sunt mort daca nu-i sarut la o domnishoara sinii si...tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la individ la individ Nu exista o regula Dar fii sigura ca tuturora le place sexul indiferent de sex