| anonim_4396 a întrebat:

Bărbați/băieți, dacă o fată/femeie (pe care o bănuiți că vă place, dar nu vă spune) atunci când sunteți singuri, ar pune (aparent) din greșeală mâna ei peste a voastră și ar ține-o așa timp de 2-3 secunde apoi ar zice "Pardon", ați crede că a fost într-adevăr o greșeală sau a făcut-o intenționat?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Este clar ca vrea sa facem sex animalic și sa rupem patul

| helpforyou a răspuns:

A facut-o din "greseala" intentionat.
Desigur ca as citi-o repede dar in mod sigur nu i-as da ei de inteles. As tine-o din "gresela" in suspans. Sa se perpeleasca unpiculuț.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Interesant ar fi ca cel în cauză, să-i pună și el din "greșeală" mâna pe o țâță și să zică "pardon". rolling on the floor
Dacă tipa îi zâmbește, a fost intenționat.
Dacă își ia o poșetuță peste ochi, a fost o greșeală. laughing

| DjSannan a răspuns:

Este posibil ca acea persoană să fi făcut acest gest intenționat, dar este important să nu se facă presupuneri fără a discuta cu acea persoană. Este posibil să fi fost o greșeală sau o înțelegere greșită. Singura modalitate de a afla cu siguranță este de a discuta cu persoana respectivă și de a-i cere explicații

| Fantaspirit a răspuns:

Tu ești ca verginicavacagrasa ai o imaginație tare bogata dar în realitate nu prea faci nimic concret,așa reiese din postările tale. Părerea mea e că viața e foarte scurta și ar trebui sa mai lași din timiditate la o parte sa faci ceea ce simți fara nici un regret,toate eșecurile te vor face mai puternică și înțeleaptă nu vor fi un capăt de drum ci un nou inceput. Ai inteligenta necesară și mult potențial sa poți învinge aceste temeri,blocaje,sa îți depășești limitele "normale",vei trai cu multe regrete mai târziu că nu ai făcut nimic din ceea ce ai simțit. Când placi pe cineva fa tot posibilul sa îi arăți că ești o fata specială,că îl dorești și că nu va găsi o varianta mai buna decât a ta nici unde pe acest pământ,mental îl poți nimici oricât de chipes zici tu că ar fi. Tu ești creștină și știi și tu că creatorului nu ii place oamenii fricoși,lași,cu multe temeri,el a biruit lumea,fa în așa fel să obții ce vrei de la viață, sa nu te dai bătută ușor,sa arăți lumii că esti o triumfatoare nu ciudata familiei,oaia neagră a familiei,vrei sa ramai la acest statut forever? Orice îți dorești tu de la viață lupta aprig indiferent de gurile rele,de hateri,tu fa în așa fel să obții lucrurile ce te fac fericita,când vei face acest lucru și îți vei depăși condiția o sa fii de neclintit,vei avea lumea la picioare, ți-ai învins temerile care mereu ți-au pus bete in roate, tu de fapt singura ai făcut-o, adică noi suntem cei mai mari dușmani ai noștri și dam vina pe alții când problema zace în noi, doar că ne complacem și nu vrem sa schimbam nimic, alegem sa suferim in taină și in loc sa facem ceva suntem ancorați in trecut, blocați acolo, fiindcă în prezent alegem sa nu facem nimic.
Trezeste-te. happy

| ___qAFG a răspuns:

Acel "pardon" spune multe