| semy a întrebat:

Barbatii varsatori din natura lor sunt mai "reci"?

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cunosc un barbat varsator, e egoist, vrea libertate( desi are familie cu doi copiii mici) si nu ii place sa i se impuna nimic face numai ce vrea el. E foarte greu de convietuit cu un asemenea om.

| GuessWho_8607 a răspuns:

Nu stiu, eu sunt pesti. (sau peste) laughing

| cristianorudi7 a răspuns:

Daca asa sunt din natura lor, atunci s-au nascut in rusia. funda?

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Eu sunt berbec si sunt mai rece decat Pluto.

| Enma a răspuns:

Nu nu sunt am stat cu un varsator in vara si tinea de mine si avea grija de mine de parca...si sunt foarte iubitori si gelosi! si foarte posesivi

| pinkrulz1994 a răspuns:

Pai sincer...stiu multi baieti varsatori si toti sunt foarte fitzosihappy se cred sex-gods.adica nahappy ai inteleshappydeci da.si sunt f orgoliosi si egoistihappy

| Mayhem_8215 a răspuns:

Se spune despre varsatori ca poseda o mare putere, dar adesea au un comportament diferit, ilogic, temperamental. Nimic mai fals. Eu ma regasesc in aceasta zodie ( 7 feb ) si tin sa-ti spun ca aceste caracteristici definesc o multime de alte persoane. Tine de personalitatea fiecarui individ, horoscopul este un subiect imaginar dar care tot vad ca are priza la populatie, alimentand cu sperante oamenii ca vai-doamne azi primesti o suma mare de bani si te felicita seful la munca, aceste lucruri fiind deduse de niste "oameni de stiinta" care comunica cu astrele.