| Hollywood a întrebat:

Barbatul, dupa ce ejaculeaza, de ce nu mai poate continua actul sexual?

Răspuns Câştigător
| Marius2011 a răspuns:

Poate dar dupa interval de cateva minute, Si dureaza pentru ca barbatul e asa de relaxat in cat pana trece efectul muschi reactioneaza greu

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fiindca nu-i masina.Ce-ai vrea,sa apesi pe-un buton si gata, s-o ia de la cap?
O lectie simpla de anatomia omului te-ar lamuri, si cand stranuti stai o secunda sa-ti revii...

| elasexygagica a răspuns:

Daca e barbat adevarat, da love struck

| chelie91ptm a răspuns:

De putut poate dar i se duce chefu, dar bine, daca ai un barbat lenes si virginel oboseste rpede