| Rose_2860 a întrebat:

Blonde, brunete, satene sau roscate pe care le preferi si de ce?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Pentru mine nu conteaza paruk sau alte chestii de genu de la suprafata, mai mult ma intereseaza ce e inauntru, ca degeaba esti frumos(frumoasa) si cineva te place pentru cum arati la exterior, cu timpul nu o sa mai fii asa:cel mai bine este sa privesti la interiorhappyca frumusetea dispare dupa un timp apropiat sau indelungat, si asa ar trebui sa fie toata lumea... dar nu este

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu conteaza neaparat. Fiecare fata are farmecul ei. M-ar putea atrage orice fata care stie sa se puna in valoare estetic, spiritual si intelectual.

| CevaNormal a răspuns:

Stii ca chiar sunt frumoasa de toate, indiferent de culoarea parului, dar mie imi place cum e iubita mea happy, numai ca sa nu fie roscata galbena big grin

| Pho3nix a răspuns:

Nu ma intereseaza culoarea parului.
Tot ce ma intereseaza este sa ma iubeasca cu adevarat.

| inna a răspuns:

Brunetele si satenele love struck love struck

| Paris a răspuns:

Hm, blondele sunt de 2 feluri: unele care par niste papusele dragalasem altele care iti par luate de pe centura. Brunetele par ceva mai serioase, sunt ceva mai senzuale. Satenutele in schimb mi se par cam plictisitoare. Nu stiu, intr-un final toate au farmecul lor.

| r8driver a răspuns:

Brunete...nu am nimic cu celelante. De ce...parca sunt mai atragatoare.

| daniDeeDee a răspuns:

Satenele pe primul loc si brunetele pe doi.

| Rose_2860 explică:

@paris u nu ai vazut brunete care par a fi dupa centura?hee hee

| sweety_1169 a răspuns:

Blondele sau satenelehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea cu organul genital invers pentru ca o sa clampaiasca cind vor urca scarile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog sa ma credeti ca n-am nimic impotriva stupizilor pentru ca raspunsul ii merita din plin dar spuneti-va parea si voi despre intrebare.Este nevoie sa facem ceva apropiat de discriminare doar pentru culoarea parului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie im pac mai mult satenele dar si blondele pentru ca mama mea are parul saten si la avut blond