| Acadeeeaa a întrebat:

Blugi negrii, camasa alba, vestuta neagra.
Asta e tinuta, deci ce incaltaminte merge?
Balerini negrii sau pantofi cu talpa ortopedica negrii?
Sunt cam indecisahappy
Funda.

7 răspunsuri:
| Acadeeeaa explică:

Ionutzul31 : Eu trebuie sa ma imbrac in alb si negru la liceubig grin. Deci`.

| Acadeeeaa explică:

Nevermind123 : V-am cerut parerea dintre balerini si acei pantofistraight face
Am uniforma! alb negru straight face

| ionutzul31 a răspuns:

Balerinii negrii (mi se par foarte naspa pantofii cu talpa ortopedica, nu stiu din ce cauza).Dar ai putea sa te incalti cu ceva de alta culoare daca ai cu ce sa ii accesorizezi.De pilda cu o curea,bratara, ochelari, sau orice altceva iti mai trece prin minte, de aceeasi culoare cu incaltamintea.
Asta ar fi parerea mea de baiat laughing
Si evita sa te imbraci doar in two tone.Nu mi se pare prea atractiv la o fata. Baftawinking

| Andreia06 a răspuns:

As alege pantofii.

| nevermind123 a răspuns:

Ce zici de o pereche de tenisi rosii si cateva bratari rosii? si scoate vesta, eu zic ca e mai fain asabig grin

| isauranick a răspuns:

Hmm parerea mea e ca balerinii se potrivesc mai bine. dar dc toata in negru? incearca niste balerini albihappy

| Juss a răspuns:

Balerini