| Lummy a întrebat:

Cum credeti ca se potriveste mai bine: fusta de blugi, o camasa alba o pereche de pantofi inalti sau fusta de blugi, camasa alba balerini? help!

3 răspunsuri:
| love_1617 a răspuns:

Varianta cu balerini pentru ca la fusta d blugi si camasa alba merge fffffffffff bine cu toc nu prea e bine pentru ca o sa arate urat :d cel putin eu asa vad

| LenaleMinato a răspuns:

Fusta de blugi, camasa alba, balerini

| andreeapitaioana a răspuns:

Dupa mine este : fusta de blugi cu o camasa alba si pantofi inalti pentru ca asa esti mai sexi sunt sigura ca asa iti sta mai bine. As vrea te rog sa imi dai fundita.