| anonim_4396 a întrebat:

Branca ursului ajuta la cresterea sanilor? daca nu, ce alte meetode stiti? ati incercat crema Breast actives? http://www.perfectwoman.ro/

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa faci exercitii pentru muschii pieptului. Si depinde de varsta caci poti lua pastile speciale pentu asa ceva. Si exercitiul caprioarei.(la mine a functionat ex. acesta si il gasesti pe neth)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.perfectwoman.com/ aici e mai bun

| supersexy a răspuns:

La cresterea sanilor tear putea ajuta sa te faci cu coaja cepei.

| lidiaR a răspuns:

Buna, eu am incercat pastilele naturale breast success, dupa 4 luni de tratament sanii au crescut cam 2 cupe. acesta este site-ul lor oficial www.breast-success.ro