| aliss20 a întrebat:

Bruneta cu ochi negri sau verzibatting eyelashes? care este mai atragatoare?

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Bruneta cu ochii verzi, si aici nu ma refer la atragatoare ci la frumusetse. happy

| Libelle a răspuns:

Logic ca bruneta cu ochi verzi
ochii verzi sunt foarte frumosi
mai esti si bruneta.mama mama

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Parerea mea este ca bruneta cu ochi negri este mai atragatoare. thinking

| Pacala a răspuns:

Bruneta care e mai desteapta, mai ingrijita, mai eleganta, mai prezentabila, mai amuzanta, mai placuta, mai citita... ce intrebare, frate...

| cossmy a răspuns:

Verzi...categoric:X.pfoai, ma si gandescsmug

| Andru1996 a răspuns:

Cu ochii negri clar

| emilia21 a răspuns:

Oricare fata e atragatoare prin felul ei, nu e corect sa ne comparam.

| dnxbv a răspuns:

Aia carunta cu ochii scosiwinking

| Hathor a răspuns:

Eu una sunt Bruneta cu ochi Verziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta cu ochii scosi e cea mai atragatoare