| anonim_4396 a întrebat:

Bun! să vă spun fază tare:aseară n-aveam somn și m-am băgat pe net! m-am certat cu una p-aici, apoi am vorbit cu mr. Born despre cum e cu sexu la 40 de ani când ai și riduri; după care am zis să mai ascult o manea-ceva și am dat să intru pă postu de muzică cu un nume mai sensibil așa(dar nu-l pot scrie că nu-mi ia oamenii întrebarea)! booon! și dau în taste, și imi apare un r***apropiat de ce vroiam eu, despre care am bănuit că-i o filială-ceva, astfel că m-am dus cu clicu direct pă el! nu?
băi frate, ce zici că era? exact! matrimonile/alea-alea/gratis! eu-normal-dac-am văzut că-i moca, am intrat imediat! și era o chestie mișto:poza la fată plus, mai jos, loc berechet pentru comentarii! adică ce-mi place mie mai mult! și încep să-mi dau coate cu unii pe acolo! băi nene! nu zici că se-apucaseră oamenii de cucerit femeile, d-am zis că-nebunesc! ia să vedeți aici, mai jos, ce spun unii pe "post de vrăjeală", cum bine-zicea alintata aia mica de DontSpeak:
Hello! Numele meu e peter si am 45 de ani! Sunt sincer, altruist si Bun! Sunt educat si cu multa stiinta de carte! Am simtul umorului si al amorului foarte dezvoltat! Sunt brunet grizonat, 1, 80,/100kg/, inginer de profesie! am fericire si iubire de dat!/astept e-mail sau sms sau beep la nr.0753* sau mas**peter**. comvreau sa ne cunoastem cat mai curand posibil! Ciao!
(poza era a unei dame de companie, iar omu îi spunea că are studii superioare!)

daca eu ti-am scris. bucura-te., daca tu o sa-mi scrii., fii fericita, ceva frumos va iesi din chestia asta.,(ăsta avea globu-n mână, sau era clientu mamei Omida, și deci învățase niște faze pe dinafară!)
buna ma numesc valentin si mi/as dori sa corespondam. un beso (p-ăsta l-am băgat ca să vă întreb dacă "beso" e cumva pe italiană, și dacă știți și cum se traduce mai exact! sper totuși să nu fie în română!)
jos palaria, ink exista ingeri pe pamant (aici se referă la aia când intri in biserică, și trebuie să îți dai jos cipilia!)
dupa ce am citit descrierea ta mi-am dat seama ca semanam fff mult. ce zici vrei sa ne cunostem mai bine?(răspunsul era pentru una care zicea că plânge când se ceartă cu persoane iubite! deci omu subliniează că-i un smiorcăit și el!)
daca ai face un mik efort mik mik...(e cu jmecherie - era și un nr.de telefon, și deci ideea era ca fata să facă un efort mic să-l sune! dar mai departe cred că mik-ul al doilea era să-l asculte cum aberează, iar al 3-lea, să-i închidă! sau să-l înjure și să-i închidă! in fine)
(urmează unu care a pus botu și a sunat-o pe una ce vroia bărbați puternici!):
de ce nu ai nr corect sau ai telefonul anchis
daca telefonul e inchis trebuie sa intelegi ca pe seara asta a gasit deja unul puternic; sau doi, de ce nu?(ăsta eram eu! încercam să-l ajut pe fraier!)
simpatica rau)))))ce ai facut să te nasti asa? (cred că-i un compliment, că fata n-arăta cu probleme!)
Hi! Ce-ai zice sa faci ceva deosebit Sarbatorile acestea si sa vii la Bucuresti pentru Revelion? Oricum, avem timp sa vb si sa ne-mprietenim pana atunci! Astept un msg de la u! (ăsta îi spunea uneia de 16 ani, cum e cu datinile de Crăciun! pedofilia e altceva, nu mai insistăm acum!)
buna dana, mi-am pierdut nr de tel. mi-l poti da pe al tau? (ăsta cred că era Dan28Timișoara, de pe TPU, care îi făcuse faza asta și reginei Angliei!)
buna frumoaso ti am vazut profilul si cred ca esti ceva deosebit in saitul asta pupic si astept sa ne cunoastem asta e (n-a mai terminat mesajul dar cred c-a vrut să spună "asta e imposibil"!)
Buna! Mi-ar face o deosebita placere a cunosc un inger, asa ca, te rog din suflet, da-mi un semn (aici e îngerul care apare din nou!)
Arata-ti precum un inger pe o raza de soare.Multumesc ca am vazut, si eu, un chip frumos. (iar aici e cu martori, deci îngerii chiar există!)
sal sunt alex miar face mare placere comunicam, nu se stie nici odata ce ne va lega pe viitor, te astept sa vrb mii de pupiiciii (nu știu de ce, dar dacă tot n-a pus cratima la "miar", parcă mergea să ia niște "i"-uri de la pupici, și să-i bage acolo!)
Buna Dana, as vrea sa vb. poate asa ne vom impartasi ideile si impresiile, oricum decizia va apartine (deci a luat-o mai direct, apoi s-a gândit s-o respecte, și acu mi-e teamă că dacă ajunge cu ea în pat - din "dumneavoastră, doamnă" n-o mai scoate! dar e posibil s-o scoată ea! în fine! ați înțeles voi!)
bine; aștept și eu comentariile voastre; primul îl fac eu : "disperați mai suntem!"

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu alte cuvinte,ce noroc pe capul meu,noaptea dorm inca bine si am toate motivele sa nu intru pe matrimoniale!
Iar daca aveam vreo curiozitate in vreun coltisor al creierului meu sucit, acum mi-ai potolit-o complet!
Ei, n-am cuvinte sa-ti multumesc!
N-am!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ioi, ce junglă e la matrimoniale (plin de boi și măgari)! O fi IQ-ul României chiar în halul ăsta de scăzut?

P.S. Comentariile astea cocălărești parcă sunt menite să te facă să vrei să te călugărești. Ai putea să le vinzi la BOR pe bani frumoși.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Eu zic să nu mai vorbim despre IQ-urile astea ca să nu ne stricăm sărbătorile de tot...
da:p-asta am scăpat-o recunosc; asta cu "de tot";
in fine,poate vă povestesc ceva ma târziu;(și nu e vorba că mi-a fugit animalul din nou)
bine; să lăsăm asta;
comentariile era și altele,dar tocmai ce făcusem eu unele cu o colegă p-aici,și-am zis că e destul pentru o noapte;
asta așa,ca să tot trag de timp,că eu de fapt vreau să te întreb o chestie,dar nu știu dacă s-o fac aici,sau s-o dau la tipar;
chiar nu m-am decis; acu o să zici "da* zi bre,odată! nu mă mai fierbe atâta!"
nu; o să-mi fac ceva timp azi,și o să pun și eu o întrebare pe site,ca tot omu!
eu zic că va merita așteptarea, mai ales că de fapt va fi băgată la inaintare pentru o alta, care va fi cu adevărat tare!
asta ca să vezi și tu (dar și alții) ce mi-a adus mie Moșul!
mersi.și vorbim mai târziu!

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, Copperfieldule. Ne vedem mai târziu (la ce "alea mici" îți aduce, știu că ai avut un Moș darnic). Și recunosc, mă făcuși curioasă.
Vorbim.

| foxi a răspuns:

Insomniile astea...pot degenera sau pot naste un scriitoras!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mare e gradina domnului si multi neaveniti au incaput in ea!
Ce sa le faci? Cere-i omului ce nu are.Numai bine.

| com003 a răspuns:

Eu ascult vara nu dorm