| Mirela_7378 a întrebat:

Bun TPU.Am auzit o melodie veche pe o caseta si suna cam asa : As avea o mie de motive sa plec de langa tine poate asa va fi mai bine am sa plec undeva departe ma voi opri sa te astept ma simt doar o jumatate. E gen manea si e cantata de doi barbati. Unul canta gen manea si celalalt mai rap asa. NU e Luci Duga & Nicoleta Delinescu -As avea o mie de motive. Dau FUNDA+VOT.

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa dai ce vrei tu,dar posteaza la categoria corecta, la Muzica!
Poate gasesti ajutor.
Aici, e Dragoste si Sex!