| elasexygagica a întrebat:

Bunlove struck vreau sa discutam un aspect, poate o sa va para aiurealove struck dar vreau pareri.
Un baiat ii ofera unei fete o sticla de bere, acesta nici macar nu a baut din ea. Am auzit de la unele fete ca multi baieti care savurau o doza de bere le-ar fi placut ca ele sa bea din doza lor de bere. Cum vine asta? baieti explicati acest gest al vostru, dc sunteti asa bucurosi cand o fata bea din berea voastra? ce simtiti?

Răspuns Câştigător
| klaws007 a răspuns:

Si ca o completare, vii sa bem o bere?

11 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Ai auzit de la fete, bine zis happy Poate sunt si baieti care profita de fete daca le imbata sau sunt bucurosi cand ele beau... eu sincer nu fac asta, nu vreau ca prietena mea sa consume alcool...

| Zuzu6235 a răspuns:

Da, este o kestie si ca baiatul vrea sa imbete pe fata. dar eu unul nu beau de fata cu prietena mea, in primul rand.doar la ocazii speciale(rev, zile nastere nunti etc.) iar chestia este ca daca o fata accepta sa bea din berea unde a pus baiatul gura inseamna ca e posibil sa il placa. si mai este o kestie cu sarutul indirect, stiai asta?winking

| elasexygagica explică (pentru Zuzu6235):

Nu, nu stiam despre sarutul indirectlove struck ia explica-mi zuzu:d devine interesantwinking

| Zuzu6235 a răspuns (pentru elasexygagica):

Sa incep cu o faza: mai stii reclama aia de la sprite, aia veche, care zicea ca fetele simt cand baietii sunt disperati. era in campus in pauza, un baiat statea cu osticla de sprite in mana, vine o fata super-tare si bea din ea, apoi i-o da inapoi si pleaca. baiatul se asunde dupa copac si baga limba in ea. laughing cam asa ceva s-ar traduce si faza cu berea+sarutul indirect.
Sarutul indirect este atunci cand cineva bea din sticla din care ai baut u sau invers.( ma refer la sexe opuse). chestia este ca una din cele 2 persoane o place pe cealalta. inseamna sa pui gura pe o sticla, un pai, un pahar cu apa in acelasi loc unde a pus respectivul inainte.winking

| αndï a răspuns:

Fetele care beau bere sau cot la cot cu un baiat sunt mai de gasca, mai ok. nu numai suc si apa minerala

| lauracraciun a răspuns:

Idem klaws007winking bine nu neaparat sa te imbete insa si klaws007 are dreptatewinkingdepinde de baiat. daca are anumite intentii iti da ca sa te imbeti.sau sa se inveti putin putin cu bautura si mai incolo sa vrei tusmug(parere personala berea e scarboasa dar m rog)si cand o sa-ti placa berea te imbeti si face ce vrea cu tine.tot acolo ajungi.m rog.sau iti da doar asa din politetzehee heesa nu crezi ca este vreo placere daca vei din berea unui baiat.nici o sansa

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Ok pentru prima oara pare ca vorbesti serios asa ca sa raspundem serios laughing. daca baiatu ii ofera o bere fara sa o intrebe inainte e prost cu diploma. la majoritatea fetelor nu le place berea si chiar si unor baieti. asa ca daca baiatu ia doar el bere ii ofera cel mai probabil sa guste... poate are fata pofte. cunosc fete care beau alaturi de baieti cate o sticla. printesele trebuie si ele obisnuite cu alcool cat sa se simta bine sa se ameteasca in niciun caz sa se imbete din jumate din cutia baiatului. poate cand ajung la un party si ii dau cu vodka si cu tequila sa reuseasca totusi sa stea late pe jos fara sa se sprijine

| BESTNICK a răspuns:

Ce-i al meu il impart cu cel dragwinking

| klaws007 a răspuns:

Pai explicatia e simpla, daca bea fata alcool, are mai multe sanse sa se imbete, si deci baiatul sa faca tot ce vrea cu ea. Ce zici de raspunsul asta?

| BurnInHellSucker a răspuns:

Klaws,elena, si titi sunteti batuti in cap. Ideea era nu ca baietilor le place ca fetele sa bea bere ca se se imbete si dupa aia sa ii lase sa le ****, ideea era de ce le place sa bea din berea lor si nu din una propie.
Deci gagicuta, lor le place pentru ca e un sentiment de apropiere cand 2 oameni beau din acelasi pahar, pe langa asta li se pare sexy pentru ca de obicei fetele nu beau si d-astea, dar cand le fura sticla din mana si o dau pe gat e ceva nou si li se pare amuzant. Si asta nu e numai cu berea sau cu lichide, si cu mancarea e la fel, e un moment dragut cand isi fura unu altuia mancarea sau beutura laughing dar sa nu ti se urce la cap sa bei tot de la el laughing

| TheAshen a răspuns:

Daca bea fata alcol ai sanse sa sara pe tine