| Te besk a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru beieti.Pe voi cum v-ar putea cuceri o fata si cu ce? Dar cu ce v-ar dezamagi o fata?

4 răspunsuri:
| blondix_2927 a răspuns:

Sunt fata, si totusi stiu ca cel mai mult ii poate dezamagi pe baieti:
- vorbesti despre fostul
- vorbesti cu altii
- indiferenta, care doare cel mai tare
- sa il inseli
- sa faci ceva ce lui nu ii convine
- sa nu il asculti
- sa nu faci ceea ce iti spune
- sa nu te supui, ca un robot

Si il poti cuceri prin:
- sinceritate
- doar cu adevarul
- fara minciuni
- frumusete
- corp de milioane
- bani
- putin creier, asta chiar nu strica
- talent
- zambet
etc, sunt multe metode...

| tim a răspuns:

Cu simplitate cred ca poti cucerii un baiat. e suficient

| Rallu_4954 a răspuns:

Parerea mea "blondix". in nici un caz nu-l poti cucerii cu "- putin creier, asta chiar nu strica" rolling on the floor. lol straight face

fii sincera cu el ...si fii tu insuti alaturi de el tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu limbaj de hi5 in nici un caz nu. nici nu 13 raspunusri negative si un numar de raspunsuri nefolositoare mai mare decat cele folositoare. mai schimba ceva la tine