| vOdK a întrebat:

acum 2 zile mi-am cumparat un nokia x2 si cand vreau sa sun pe cineva imi zice "eroare de conexiune" iar uneori merge sa sun, alteori nu! la fel si cand trimit un mesaj, uneori il expediaza alteori imi zice "eroare". oare de ce? cine a mai patit la fel, cum a rezolvat? :* ma anticipat. funda

1 răspuns:
| monykootza a răspuns:

Cand suni e posibil sa aiba persoana respectiva telul inchis... incearca sa schimbi si u centrul de mesaje, poate reusesti asawinking si mie mi se mai intampla... depinde si de zona unde stai si cat semnal ai in reteaua respectiva