| Bl0ndaaBiaa a întrebat:

FUNDA! Buna am si eu o intrebare! Am un telefon Nokia 5800 XpressMusic si de 2 zile nu mai merge sa trimit sau sa primesc mesaje. Daca vreau sa trimit un mesaj il baga automat in Casuta iesire si scriie Expediere nereusita sau ceva in genu si de primit iar nu primesc nici cand sun la 333. Ajutati-ma va rooooggg! happy

Răspuns Câştigător
| uiteasa a răspuns:

Nu esti singura cu problema asta. cunosc inca doua persoane cu acelasi gen de problema, poate e ceva legat de soft-ul pe care il ai pe telefon. cel mai bine ar fi sa il duci la un service. daca esti pe Orange, exista un service la iancului (statia ciceu linia 101) si til repara pe loc. sper ca te-am ajutat