| anonim_4396 a întrebat:

Acum 3 zile am avut primul contact sexual cu iubita mea... NEPROTEJAT! Imi este frica sa nu o fi lasat insarcinata... As dorii sa stiu ce simti atunci cand ejaculezi... Ce ar putea sa simta si ea... Si cate sanse sunt sa fi fost o ejaculare fara "" jet ""... Vreau sa tineti minte ca eu cand am facut sex... Am simtit o gadilatura mare si imediat am scos penisul...iar dupa ce m.am calmat... Am inceput iar... Dau funda... Multumesc anticipat!winking

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai de...
Nu cred ca e pe bune rolling on the floor
Deci ai ajuns la sex, fara sa te fi masturbat niciodata, sa vezi "ce se intampla"? Sau nu stii ce-i aia ejaculare?
Gadilitura aia se numeste orgasm si in 99.9% din cazuri e simultana cu ejacularea.
Iar 'jeturile' incep mai devreme decat 'gadilitul', de multe ori. Daca ai continuat dupa acel moment, sigur a ajuns sperma in iubita ta, si sunt sanse mari sa fie insarcinata.
Mi-e totusi greu sa cred ca esti chiar atat de paralel, sper ca e o intrebare pusa la misto.
O fata normala simte daca partenerul se termina in ea, dar daca iubita ta e la fel de 'priceputa' ca si tine...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai 25 de ani? Zic doar, ti-am vazut numele. Daca ai, nu vad de ce e o problema ca vei fi tatic. Felicitari!
Daca esti mai mic, aici e o problema, deoarece sigur este insarcinata, de ce faceti sex neprotejat daca nu sunteti apti sa va asumati consecintele?
Iti dai seama prin ce traume o sa treaca fata aia daca ajungeti la decizia unui avort?
La 21 de zile de la contactul sexual sa faca 2 teste de sarcina (de la firme diferite), atunci o sa aflati cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc... acum ma simt ca draq

Răspuns utilizator avertizat